Zubná klinika Alfadent

mayush789
9. dec 2020

Ahojte mate skusenosti s touto zubnou ambulanciou ? Konkretne dr Nawaf ? A doktor lysy na strojcek ? Dakujem 🙂))

addi
10. dec 2020

@mayush789 Ahoj, ja tam chodím už 2. rok a som fakt spokojná 🙂 Vybavenie je super, majú vlastný rtg,.. Akurát chodím k p. doktorke Molnar. Ale jeden zub mi robil práve doktor Nawaf, odborník, všetko krásne vysvetlí, rovnako sko celý tím je veľmi príjemný.. Dokonca sú všetci vtipní a občas mám problém nesmiať sa počas toho, ako sa mi hrabú v ústach 😀 Takže atmosféra je tam úplne parádna, chodím tam bez stresu a dokonca sa tam teším 🙂

mayush789
autor
11. dec 2020

@addi to si ma potesila dakujem ja tam idem teraz prvy krat 🙂 menim po dlhom case zubarku ktora bola neskutocne peijemna nikdy som sa k nej nebala chodit. este mam otazocku v pripade akutnej bolesti vezmu aj mimo objednania ? Nemam teraz problem iba sa pytam keby nahodou. Jediny problem som tam videla s parkovanim takze radsej asi mhd.🙂

addi
11. dec 2020

@mayush789 taký akútny problém som mala raz a práve vtedy ma vzal pán doktor. Keď som tam pár razy bola, volali práve do ambulancie kvôli niečomu akútnemu a keď bolo voľno tak brali alebo sa snažili nájsť miesto 🙂 Takže si myslím že áno, určite by ťa len tak nenechali s bolesťou

lucijalucy
22. dec 2020

Ja chodím ku Nawafovi niekoľko rokov a naozaj môžem povedať, že chodím rada ku zubárovi. Veľa sa nasmejeme, vysvetlí, dá možnosti, skonzultuje. Výborný prístup 👍🏼
Čo sa týka parkovania, pravdaže, je to staré mesto takže veľmi o šťastí ak vôbec. Tiež tam radšej chodím MHD alebo s odvozom a ten ma počká niekde v uličkách a potom príde pre mňa.