Zubár v Petržalke

alzbetkacicka
1. júl 2021

Ahojte,viete mi poradit dobreho a nie predrazeneho zubára v petrzalke?dakujem

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbetkacicka
autor
1. júl 2021

@beata_k zhanam nejakeho fakt dobreho cca tak 50 za zub biela blomba vrtanie injekcia ,jedne spickovy zubar mi povedal ze tak 100 u neho za zub a to mi pride vela uz

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alzbetkacicka
autor
1. júl 2021

@beata_k studentom nieeeeee ale pockam ci niekto nenapise,ja mam super zubarku ale je zdaleka stredne slovensko a tam mam krasne urobeny zub za 30 aj ale je to daleko a zubarka ma dieta a robi len par hod denne tusim len 4 hodky a ma toho tak vela ze nestiha,tak hladam tu v ba nieco kedze tu zijem uz dlho

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monro
1. júl 2021

Cambridge orthodontics Hadi Behesti. Na Strečnianskej. Platí sa dosť, ale asi tak ako aj inde.

belllinka
1. júl 2021

@monro uz len podla toho nazvu to znie draho 😬

ticko
1. júl 2021

@alzbetkacicka ja som raz bola u zubarky na Námestí Hraničiarov ale nepamätám meno bolo to dole v paneláku

3009
1. júl 2021

@alzbetkacicka však preto že robí niekde v zapadákove má aj také ceny, ale v BA počítaj za bielu plombu cca 70-100 eur.

alzbetkacicka
autor
2. júl 2021

@monro tam som bola,tam vyjde jeden zubok 100 eur,takze vsade sa tak plati v ba?manzel ma lacnu ale je trosku mimo by som povedala a k nej by som teda radsej nesla

alzbetkacicka
autor
2. júl 2021

@3009 takze je jedno kam pojdem asi

monro
2. júl 2021

@alzbetkacicka tak podľa toho, čo som počula, tak plus mínus toľko. Ja k nemu chodím s deťmi a veru 30 alebo 50 eur som platila dcére za jedno plombovanie mliečnej 5ky.

alzbetkacicka
autor
12. júl 2021

@monro to je super cena na bratislavu

jana890s
4. nov 2021

Dr.dent, síce nemá zmluvy s poisťovňami, ale priemerne platím iba 50e za zub