Zubár v Bratislave

pindusa
30. sep 2022

Viete poradit dobreho a cenovo primeraneho zubara v Braislave?Potrebujem implantaty takmer na celu hornu celust,tak dufam ze sa doplatim.

gemerka17
30. sep 2022

Nedoplatis. Jeden implantat rátaj na 1500 e. Ceny si všade rovnaké plus mínus 10% rozdiel.

mia2906
30. sep 2022

@pindusa ja som velmi spokojná so zubarom, Ostertag dental. Robí mi aj implantat nejakou najnovšou technikou ..asi 1400€. Aj endodoncie robí skvelo. Rieši moje dodrbane zuby po iných zubaroch 😁

janka1011
30. sep 2022

@pindusa ak ti nevadí cestovanie, choď inde, napr.stredné Slovensko. Pri implantáte návštev tuším 5, ale cena podstatne nižšia, nájdeš aj za 900 eur.

pindusa
autor
1. okt 2022

@mia2906 to ako 1400 jeden zub?tak aby som si vzala uver aspon 15000€,na celu hhornu celust,asi 7zubov porebujem dorobit.

yoxinka
1. okt 2022

@pindusa
Toto je cenník implantátov v stomatologickom centre, kde chodia moje deti. Mne keď svojho času povedal zubár v akých cenových kategóriách sa pohybujeme, keď sa bavíme o implantátoch, spravila som všetko pre to, aby som ich nepotrebovala. Zuby som mala otrasné! Odkedy chodím k tomuto zubárovi, porobil mi všetky zuby nanovo, naučil ma sa o ne starať, plus pravidelná profi dentálna hygiena, nemala som 15 rokov žiaden kaz. Prevencia je vždy najlacnejšia.

pindusa
autor
2. okt 2022

@yoxinka Vďaka za odpoveď,ale ako sa zubar volá a kde pôsobí?

yoxinka
2. okt 2022

@pindusa
Meno môjho zubára ti nedám, on nových pacientov neberie. Je to už starý pán pred dôchodkom. Pokiaľ chceš to stomato centrum, kde robia implantáty, tak je to Dr.Rosa v Karlovke.

pindusa
autor
3. okt 2022

@yoxinka ok vďaka