ZŠ Ostredková - anglická trieda + ostatné školy

katka48
9. mar 2021

ahojte, hladam pre syna skolu v Ruzinove, celkom ma oslovila skola Ostredkova- anglicka trieda, ak by som mohla s niekym vymenit aj spravy, budem vdacna.
Potom vseobecne, ktore skoly odporucate, co sa tyka vyucby, ked ma dieta poruchy ucenia - dobry pristup - nemyslim, ze syn bude mat, ale dcera mala a vychyrena skola, ktoru mi odporucila psychologicka ju absolutne neakceptovala, tak pre istotu 🙂
Hladala som v diskusiach, ale bud to je vsetoo stare, ale mi to nic nedalo.
Dakujem, prip.aj za tipy z inej casti 🥰

liz_lemon
9. mar 2021

@katka48 Ostredkova je vychytena ZS, a ak nepatris do ich obvodu, tak je min. sanca, aj ked teraz je v Ruzinove zmena, ze cely Ruzinov je jeden obvod, ale riaditelia si vyberu koho chcu, ale mali by v prvom rade prihliadat na to, kde kto byva, pozeram, ze si z Petrzalky, tak to si asi bez sance

katka48
autor
10. mar 2021

@liz_lemon aj na tu anglicku triedu ? ano, normalne sa urcite nedostaneme, dik 🙂

liz_lemon
10. mar 2021

@katka48 do tej je navacsi natresk, znama si menila kvoli tejto ZS aj trvaly pobyt, a aj tak jej dieta do tej triedy nezobrali

katka48
autor
10. mar 2021

@liz_lemon fuha, diky 🙂

liz_lemon
10. mar 2021

@katka48 najlepsie je mat ZS v mieste bydliska, osobne nechapem, preco ludia hladaju "zazracne" skoly, a su ochotni deti vozit cez cele mesto, najdolezitejsia je aj tak ucitelka, ktoru dieta dostane, lebo aj keby bola skola neviem aka vychyrena, ked bude ucitelka o nicom, tak co mas z tej skoly?

katka48
autor
10. mar 2021

@liz_lemon my pracujeme v ruzinove, takze nam je to praktickejsie, aj syn studuje na strednej v ruzinove . v petrzalke nebyvame, ale byvali sme. bohuzial tam isli skoly totalne dole, syn chodil, ale z roka na rok odchadzali ti najlepsi ucitelia, tak preco neskusit skolu, kde je fajn riaditel , pretoze od toho zavisi dost vela. zazracnu skolu urcite nehladam 😅

zuzike123
11. mar 2021

@katka48 kamoskin syn chodi do Clil triedy na Ostredkovu. Su spokojni. Jeho vzali az na odvolanie, ale byvaju kusok, v PB, myslim, ze uz pred tymi 5r brali podla bydliska. Maly sa uci prorodzene AJ, len je to narocne, lebo mavaju vyucovanie aj popoludni, niekedy do 15tej a to je dost. Byva potom dost unaveny. Inak Clil triedu ma tusim aj Gercenka.

katka48
autor
11. mar 2021

@zuzike123 dakujem

luubaa84
10. feb 2023

chcela by som sa opytat, ci neviete, ci sa nieco plati za tu Anglicku triedu. dakujem

haluze
2. mar 2023

@luubaa84 150 eur mesačne sa platí na Ostredkovej

kamillia
5. feb 2024

Ahojte viete prosim poradit ci ta CLIL trieda je len v 1. rocniku alebo pekne pokracuje aj v dalsich rocnikoch. Dakujem.

kiwi3
5. feb 2024

@kamillia pokracuje