Vytepovanie, parné umytie okien + opravy v byte

marosd
21. mar 2023

Privítali by ste v BA upratovacio remeselnú službu ktorá by pri jednej návšteve vytepovala, umyla okna ale hlavne by poopravovala všetky nedostatky, urobila vyspravky po majstroch? Také tie malé piplačky, pre ktoré sa firmám neoplatí chodiť?

Stalo sa vám že pre nejakú malú drobnosť nikto nechcel prísť?

viestta
21. mar 2023

Na okna si zozen upratovaciu sluzbu, na remeselnicke roboty hodinoveho manzela. 2 in 1 asi nezozenies

cyberk
21. mar 2023

osobne radsej preferujem cloveka, co spravim jednu vec poriadne ako xx veci a narit :D takze na upratovanie jednu firmu a na drobne upravy v byte, ako bolo spominane, hodinoveho manzela

duunlo
21. mar 2023

Dotazujuci zjavne chce sam poskytovat take sluzby a preto sa pyta aky by to malo ohlas. Asi nechcel vediet, ze nedokaze spravit viac veci a poriadne😂

majka_skvela
21. mar 2023

Ja aj áno, manžel je na také veci ľavý a áno, firmám sa neoplatí pre blbosti chodiť. Kks, mne sa stalo aj to, že som pol roka nevedela zohnať nikoho, kto nám namontuje zábradlie...

marosd
autor
22. mar 2023

@marosd Pytal som sa preto, lebo sme rozsírili naše upratovacie služby aj o remeselné služby. Dokážeme tak v jeden deň upratať byt, umyť okna ale zároveň aj. opraviť, namontovať, poskladať veci v byte. S tym ze máme vlastného elektrikára a inštalatéra. Tak som bol zvedavý či by bol záujem o službu 2 v jednom. Pôsobíme v celej BA a Trnave a širokom okolí.