Všeobecný lekár v Bratislave

sofiakos
8. sep 2022

Ahojte,

už pár rokov žijem prechodne v Bratislave v prenájme. Som si istá, že časom tu nadobudnem aj trvalý pobyt, avšak asi nie v blízkej budúcnosti. V mieste trvalého pobytu mám svojho obvodného lekára, avšak ešte pediatra. Nakoľko ma už aj on začal tlačiť, že by bolo super nájsť si dospeláckeho tak si lámem hlavu nad tým, či ma niekto v BA vôbec vezme ak tu bývam len v prenájme. Nerada by som hladala niekoho v mieste trvalého pobytu nakoľko je to 200km ďaleko. Máte niekto podobnú skúsenosť, že ste si vybavovali v BA obvodného a aj napriek iba prechodnému pobytu vás prijal? Prípadne ak mi viete odporučiť niekoho konkrétneho ( najlepšie lokalita Ružinov ) kto berie aj takýchto nových pacientov a nie je arogantní/ neschopní ale dá sa s ním normálne komunikovať. Vopred ďakujem 🫶🏻.

jajanka31
8. sep 2022

@sofiakos aj ja hľadám a u rok .. na prechodný ma nik nechcel prijať už mám trvalý a teda aj tak nechcú povedia mame plno a bodka.. zatiaľ mám lekára v KE a je to strasne.

lucia7933
8. sep 2022

praktickaambulancia.sk títo beru aj ludi mimo BA...mam to overene aj ked je pravda nemaju najlepsie recenzie

lucia7933
8. sep 2022

ale mozete skusit kuknut 🙂

kiwi3
8. sep 2022

citala som prave v ruzinovskych novinach - zs babuskova, ze otvorili novu ambulanciu a prijimaju novych pacientov. ze mas inde trvaly pobyt, je jedno, ja mam napriklad v petrzalke a tiez uz mam v ruzinove lekara.

petamich
8. sep 2022

moja lekarka berie novych pacientov aj bez TP ale ma ambulanciu v Karlovke a Dubravke - tiez som k nej pred rokmi zacala chodit tak, ze som mala este TP u nasich mimo

sofiakos
autor
8. sep 2022

@petamich mozes mi do sukromnej spravy napisat prosim kontakt na nu? Akoze radsej dochadzat cez celu ba ako 200km 😂

petamich
8. sep 2022

@sofiakos jasne 🙂

nina255
8. sep 2022

@lucia7933 neodporucam vobec tu prakticku ambulanciu.. ludia z mojho okolia tam chodia/chodili a aj ti co su tam by njradsej sli inde.. nemas konkretneho lekara kazdy krat co tam ides ta vybavuje niekto iny co prave robi a co o tvojom zdravotnom stave nevie ani tuk.. druha vec je dovolat sa tam alebo dopisat, ze cele zle 🙄

hradnapani
8. sep 2022

suhlasim, ze prakticka ambulancia nie je dobry napad, ale pokial nemas inu moznost, tak lepsie ako nic. Ale teda vela ludi odtial uteka (preto maju kapacity brat ludi), ten manazment tam maju dost zly.

pavla_z
8. sep 2022

Ja tiež nemám trvalý pobyt v BA a som u Dr Romančíkovej v poliklinike na Vajnorskej. Ja som k jej ale nastupovala cca pred 4-5 rokmi takže či ešte berie pacientov neviem.

lucia7933
8. sep 2022

inak a dobreho zubara nahodou v BA nepoznate? aktualne hladam ktory ma vezme aj ked nemam v BA trvaly pobyt

kiwi3
8. sep 2022

@pavla_z nebrala uz asi pred 3 rokmi

gemerka17
8. sep 2022

@lucia7933 zubár ťa vezme hociktorý. Stačí osloviť kliniky, je ich viac ako dosť. Vyber široký. Pokiaľ hladas lacneho poliklinikoveho zubára, tak tam už bude väčší problém.

maal
9. sep 2022

Praktická ambulancia je fajn ak nebývaš často chorá. Ak sa ti vyskytne, že si chorá, prídeš tam ráno a normálne čakáš do poradia /netrvá to dlho, zväčša do hodiny som bola vybavená/. Ak potrebuješ ísť sem tam na nejaké vyšetrenie alebo si niečo nechať potvrdiť, to sa vieš pekne objednať online. A áno, telefón mávajú vyťažený ale mailom komunikujú v pohode.

pandusica
9. sep 2022

@petamich mozem poprosit aj ja meno, dakujem

basska_b
9. sep 2022

@lucia7933 Zubar vobec neriesi trvaly pobyt, to sa ma v zivote ziadny zubar tu nepytal... treba len plnu penazenku 😃

lucia7933
9. sep 2022

@basska_b no hej to mi je jasne😂

tatiana1980
21. nov 2022

@petamich mozem aj ja poprosit kontakt na pani doktorku ?

petamich
21. nov 2022

@tatiana1980 paci sa - ma dve ambulancie, v oboch by mali este brat https://www.medadult.sk/kontakt/

v Karlovke je sestricka taka razna zena, je zlaticko ale obcas posobi "desivo", ja chodim tam

tatiana1980
22. nov 2022

@petamich no tam som volala a zial neberu ☹

petamich
22. nov 2022

@tatiana1980 dobre rano, fiha neberu? a uz ani v jednej ambulancii? tak to mrzi