Všeobecný lekár pre dospelých v Bratislave

barborka188
24. jan 2024

Ahojte, zas raz píšem o radu ohľadom hľadania obvodného lekára v Bratislave. S priateľom tu bývame v prenájme asi 2,5 roka (čiže tu nemáme trvalý pobyt) a z toto dôvodu som nevedela pre nás nájsť doteraz žiadneho, avšak po novoročnom brúzdení na nete som natrafila na pár zazmluvnených s Dôverou, kde by teraz MOŽNO mohli brať, tak sa chcem pekne spýtať Vás, či náhodou nemáte s danými lekármi skúsenosť a boli by ste ochotné sa o ňu podeliť, veľa recenzií som na internete totiž nenašla.

MUDr. Denisa Holzerová / MUDr. Dana Kollárová (poliklinika Ružinov)
MUDr. Juraj Czikk / MUDr. Anton Hanušín (ambulancia MERCI, Babuškova, Ružinov)
MUDr. Helena Grossová (Kvačalova, Ružinov (ak by sme mali trvalý pobyt tam, kde bývame, patrili by sme pod ňu))
MUDr. Andrea Kosecová (poliklinika Kramáre)

Ďakujem veľmi pekne za pomoc. ❤️

lneviemmeno
24. jan 2024

@barborka188 Kosecovu mam ja, nemam TP v Bratislave. Brala ma cca v aprili 2023, potom som ho chcela vybavit aj manzelovi v auguste 2023 a to mi povedala, ze novych kvoli vytazenosti uz neberie, ale po pol roku sa to uz mohlo zmenit.. staci jej napisat email a ona hned odpise :£

barborka188
autor
24. jan 2024

@lneviemmeno Super, zatiaľ ďakujem pekne za radu.☺️

lneviemmeno
24. jan 2024

@lneviemmeno inak som s nou velmi spokojna, sice ma v cakarni viacero pacientov, ale vybavuje pomerne rychlo, zbytocne nevykecava 🙂 tlacis si u nej listok, ma 2 sestricky, jedna riesi len administrativu, cize pokial ti treba potvrdenie alebo taku somarinku nemusis dlho cakat. Je velmi prijemna, taka mladsia, aj sestricky su v poriadku, je velmi chapava aj co sa tyka PN napriklad. 🙂

zuzinabila
25. jan 2024

Skus Danicu Petrovajovu,Mlynska dolina.za mna spoko,chodila som kym sme sa nestahovali nedavno z BA.

gab1sol
25. jan 2024

My chodíme k pani doktorke Bačovej do Mlynskej doliny. Pri nás neriešili trvalý pobyt, keď sme si po sťahovaní menili lekárov. Ale ako to je aktuálne neviem povedať.