Vhodné miesto na oslavu 2.narodenín, Vrakuňa

ketrinka2017
3. júl 2019

Ahojte mamičky dcérka má v utorok narodeniny dva roky chcem sa spýtať ci neviete vo Vrakuni nejaké miesto Na oslavu alebo niekde nie veľmi ďaleko od nebravskej ulici ďakujeme.

jaja23
3. júl 2019

@ketrinka2017 fu mňa napadá len MC Donald niekde pri avione je najbližšie tuším. Neviem ci tu niečo je. Ešte v lesoparku je pekne, ak vy bolo pekne počasie. Možno nejaký piknik. Za tescom extra je nejaké detské centrum maličké, je to tuším aj pre dôchodcov. Okolie nič moc, ani samotné centrum, hoci dnu som nebola. Vonku je aspoň ihrisko. Ale neviem presne na čo to slúži, bolo by sa opýtať. Alebo cukráreň na námestí ako je Bucinova ulica. Pripadne je tam zmrzlina tuším cookies sa vola pri tom námestí, trochu ďalej. Tam je pekne, neviem ci umožňujú oslavy.

baboobchod
3. júl 2019

Posedenie Na rohu, výborne varia. Len ak čakáš ihrisko, tak to nemajú. Ešte mi napadá Tryskáč, tam je vonku aj ihrisko.

sofia1
3. júl 2019

Je to mimo Vrakune,ale v Kike hore je detský kutik. Robia oslavy

evkamotka
3. júl 2019

@sofia1 no ja neviem... Taky zajdety, usmudlany.. A co dospeli? Popozerala by som sa po beznej restike (prip s ihriskom) ktora ma separe salonik alebo vie spravit uzavretu spolocnost. Hracky sa daju aj zobrat a aspon by to nejako vyzeralo

sofia1
3. júl 2019

@evkamotka nebola som tam cca 10rokov tak neviem.