Veštica z Hraničnej v Bratislave

scarletka34
14. máj 2021

Ahojte boli ste niektorá u vestici s Hraničnej v BA aké máte skúsenosti. Ďakujem

sisabe
14. máj 2021

@scarletka34 Omg pani blondína na Hraničnej 11 na 7 poschodí, za mňa určite nie .

nicollette332
14. máj 2021

nestiham sa cudovat aki su ludia blbi

edithp
14. máj 2021

@scarletka34 to je ta pani ktorá beha aj po cerpacej stanici a chce každému vestit?

scarletka34
autor
14. máj 2021

@sisabe áno ona prečo nie?

scarletka34
autor
14. máj 2021

@edithp neviem nepoznám ju pre to ma zaujímajú recenzie

columbine
14. máj 2021

Bola som u nej daaaavno ked som mala velmi velmi zle obdobie, bol to taky cin zo zufalstva lebo som uz nevedela co robit. Nesplnilo sa nic. 🙂 teda aspon z toho co som si zapamatala 😁

sisabe
15. máj 2021

@scarletka34 pretože ona nevie skutočne vestit a to môžem povedať aj za mamu ktora bola u nej so mnou a samé bludy nam vestila až nakoniec známa čo býva vo vchode a pozna ju povedala ze ona to roby aby mohla chodiť do herne a syn narkomana si vydržuje. Tak za nás určite nie a volá sa Zuzana.

scarletka34
autor
15. máj 2021

@sisabe ďakujem za info lebo dnes sme mali ísť k nej a som to zrušila. A nepoznáte nejakú dobrú vesticu 😊

sisabe
16. máj 2021

@scarletka34 žiaľ po tejto skúsenosti už o žiadnu sme nemali záujem a teda už ani nechcem.Velmi rada by som poradila, no vôbec neviem .

scarletka34
autor
16. máj 2021

@sisabe ja som čítala veľa diskusii na Mirabel veľmi dobre recenzie. Vesti osobne aj online cez telefón

sisabe
16. máj 2021

@scarletka34 tak držím palce nech natrafis na ozaj dobru cestičku a nie na dake podvodnícky.Ja som po tej skúsenosti rezignovala a dávam na pocity a intuíciu. Prajem veľa šťastia 😉

scarletka34
autor
16. máj 2021

@sisabe ďakujem veľmi pekne. Podobne aj tebe veľa šťastia 😉

sisig
18. máj 2021

@scarletka34 ja a sestra sme u nej boli viackrat. Ano je to divny typ zeny. Ja co na taketo neverim a sestra ma tam dotiahla, tak musim povedat, ze nechapem akonsa jej po 3rokoch splnilo co mi povedala, co nikto by anilen netusil. Viac veci jej vyslo. Tak 80% musim povedat.
Dobru skusenost mam s pani Katkou, bola kedysi v Petrzalke, oproti Inchebe. Neviem ci funguje.. 🙂

scarletka34
autor
18. máj 2021

@sisig ona sa nevolá Katka 😂

sisig
18. máj 2021

@scarletka34 Nemusite sa rehotat. Viem koho som opisala. Zuzanu, na ktoru sa pytate!
Ale v novom odseku pisem, ze mam dobru skusenost s Katkou, ktora bola v Petrzalke.

lucyinthesky1
19. máj 2021

@scarletka34 Ahoj, poznám tú najlepšiu no funguje cez telefón. Napíš mi súkromne do správy

elvedin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
scarletka34
autor
8. okt 2021

@elvedin poprosím cenu a kontakt. Dakujem

renatabb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz