V ktorom obchodnom centre v Bratislave je uspôsobená miestnosť na kojenie?

anikooo1987
30. apr 2019

Dobry den prajem! Jednu taku otazku by som mala, ze v ktorom obchodnom centre v BA sa nachadza najlepsie vybavena miestnost na kojenie? Dakujem!

zooeynka
30. apr 2019

Necakaj luxus v ziadnom. Kreslo, prebalovaci pult, wecko, niekde mikrovlnka a telka a niekde ani to...

dskjhfdlkdjhl
30. apr 2019

@zooeynka ved na kojenie ziaden luxus netreba😉Staci klud.

zooeynka
30. apr 2019

@dskjhfdlkdjhl je zazitok tam dojcit a pride mamicka so strasne posratym syncekom a smradu ako 100 hadov v rozklade...chapem ze to miesto je urcene aj na prebalovanie ale za mna, radsej budem dojcit na verejnosti ako este raz zazit hento

mirka17
30. apr 2019

ikea

dskjhfdlkdjhl
30. apr 2019

@zooeynka ja som kojila obe deti naozaj dlho a nikdy som nepotrebovala ziaden kutik, bud som kojila doma alebo v aute, pripadne ked sme boli na ture, tak pekne v prirode. Celkovo s tak malymi detmi som do obchodnych centier nechodila, viem travit cas lepsie a vacsie deti vydrzia jeden bezny nakup. Ale tak dnes niektori tie nakupne centra potrebuju nevyhnutne k svojmu zivotu😀

lucyluv
30. apr 2019

Za mňa veru radšej si nájsť kľudné miesto niekde inde ako v tej miestnosti. Už mi jedna mamička povedala, že synček chytil rotavirus zrejme v tej miestnosti. A videla som aj kadejaké pochybné osoby vychádzať z miestnosti na kojenie čo je v Centráli na 2hom poschodí. Ale aspoň na mínus poschodí majú miestnosť, ktoru ti musí otvoriť vrátnik, keď si zazvonis. Inak sú všade také priestory, myslím, že v každom centre, hoci napr na Polus si nespomínam

katarinahar
30. apr 2019

@anikooo1987 Za mna bola topka Aupark, bola som tam sice asi 3x, ale nikdy to nebolo nejak preplnene, normalne slusne mamicky, bolo to ciste, pohodlne kreslo so zavesom, prebalovacie pulty, umyvadla, servitky obycajne k dospo, mikrovlnka a aj wcko cize mamicka moze ist tam na wc a nemusi ist na obycajne wc s kocikom..je pravda ze inde sm nebola, ale toto mne osobne velmi vyhovovalo

saja1
30. apr 2019

@anikooo1987 eurovea aj aupark su super. Kutik relativne pekne oddeleny od zachodov aj prebalovania. V ikea je taky mini kutik ale casto plny. V avione som nasla len take pochybnejsie postarsie, ale v novsej casti to mozno bude lepsie.

zabata
2. máj 2019

V Avione je veľká pekná miestnosť s viacerými kreslami.