Upratovanie domácnosti v Bratislave

kikuski
10. apr 2022

Ahojte, hladam pani na upratovanie mensieho bytu v Bratislave Stare mesto. Jedna sa o tyzdennu frekvenciu : vysavanie, umyvanie zeme (parkety), prach, kupelna wecko a prve tyzden aj podla dohody na casti okna, kuchyna atd. Nestihame to a dost sa tu prasi, takze pravidelne upratovanie je treba. Vdaka za vase typy.

pindusa
27. máj 2022

Pozri na bazosi v službách,sú tam ženy ktoré ponúkajú upratovanie domacnosti

katulik31
6. nov 2023

Dobrý den, upratujem byty a domy v Bratislave...ak by bol záujem.

22erika22
9. dec 2023

@kikuski
@kikuski Dobry den.Viem ze je to starsi inzerat ale teraz si nehladate upratovacku?ak ano mala by som zaujem.
Dakujem

harmancek70
24. jan 2024

@22erika22 Dobry den.hladam niekoho na upratovanie bytu v Bratislave Stare mesto. 1x 3 az 4hod tyzdenne alebo 2x 2 hod tyzdenne: umyvanie zeme (najma parkety a podlaha), utieranie prachu a 2 kupelne (podlaha,umyvadla)

harmancek70
24. jan 2024

@katulik31 Dobry den. Vidim,ze ste reagovali na dopyt na upratovanie rodinneho domu v Starom meste. Mali by ste zaujem o upratovanie bytu v lokalite Stare mesto Horsky park do mladej rodiny s novorodencom? Starostlivost o babatko znemoznuje poriadne upratovanie.
Islo by o utieranie prachu,umytie podláh, vysavanie 2 gaučov plus vankúše, buď 2x tyzdenne po 2 hodiny alebo pripadne 1x tyzdenne 3-4 hod.Ak by ostal cas, tak este k tomu nejaka drobna nenarocna cinnost,napriklad poskladanie opratej bielizne, umytie 2 kupelnovych umyvadiel).Upratuju sa 2 izby, kuchyna, chodba, 2 kupelne.
MHD sem chodí, prípadne parkovanie je zadarmo ( netreba parkovacie karty,ani listok). Detaily vieme dohodnúť. Tesim sa na pripadnu komunikaciu.
Píšte mi na ahrebikova@gmail.com

22erika22
25. jan 2024

@harmancek70 pisala som Vam mail