Trhovisko Miletičova - ceny

minesasubu
22. apr 2021

Ahojte , chodíte nakupovať na trhovisko miletučku ? oplatí sa to ? ceny sú tam vyššie
čo doporučujete tam kúpiť ?
Ďakujem za Vaše postrehy

ivkazba
22. apr 2021

Nie, nechodím a ak by som išla, tak max u starej tetušky kyslú kapustu by som kúpila. Inak väčšina predajcov má veci drahé, pretože to predávajú ako domáce ale drvivá väčšina zeleniny a ovocia je tam zo skladov. Ja chodím do Fresh marketu a Yeme na Tomášikovej, tam kupujem veci ako zeleninu, ovocie, údeniny.

19mmm71
22. apr 2021

Radšej nakupujem na Žilinskej,alebo v Starej tržnici

marci77
22. apr 2021

ano, tiez nemam dobru skusenost s miletickou, raz som tam kupila pol melona ....a cena bola asi 15eur 😲

lula313
22. apr 2021

Žiaľ tie babky, ktoré tam predávali domáce produkty, už vymreli cca pred 10rokmi. Všetko sú tam len priekupníci. Lokalne mozes kupovat od malých farmárov ako zeleninka od Sebinky, z farmy do mesta, ktorí robia dovoz do ba

judar
22. apr 2021

Uprimne na to aby si si spravila nazor staci otvorit fb a stranku trhoviska a hned mas predstavu o vybere a este vacsiu predstavu o trhovej drahote ...ceny take ze nemusis tam ani chodit :D

pimpa12
22. apr 2021

@minesasubu Potraviny na mileticke sú nekvalitné, umelé s predražené...

evaachesa
22. apr 2021

Raz som išla okolo stánku že doma vypestované ovocie a zelenina ...pozerám jablká a tam nálepky na každom jednom..ani tú námahu si nedali poodlepovať 🤦

dapo
22. apr 2021

Tak ak si predstavujes babku,co predava nieco co doma dopestovala, tao takych tam najdes malicko (ale su aj taki),vacsina su velkopredajcovia,niektori beru z velkoskladov, ale hlavne v sezone su to slovenske potraviny od roznych velkopestovatelov...aceny...no zalezi co kupujes a kedy, ale vyslovene lacne to nie je asi nikdy...na druhu stranu v tescu minule nemali vobec ziadne slovenske zemiaky, to radsej kupim drahsie slovenske na trhu (hoci zvelkoskladu),nez nejake francuzske ci ake

ivkazba
22. apr 2021

@evaachesa kto vie, možno to tak vyšlachtili, domáce jablká s lepkou 😂

kikuski
22. apr 2021

@minesasubu zalezi, od koho kupujes. Su tam aj mali pestovatelia, vzadu v stankoch, tam nakupis fajn, ale sezonne samozrejme.