Tipy ako podporiť dieťa s výtvarným talentom v Bratislave

vinetuu
2. okt 2021

Ahojte, mamicky, co mate kreslenia a malovania chtive dieta.
Ako ich podporujete.
Dcerka chodi do ZUS jeden krat do tyzdna, je to vsak pre nu slabota.

Zda sa mi, ze tam stagnuje.
Nejake tipy na dobre kurzy, ci seminare, ci ucitelov v Bratislave?
vdaka

kiki68
2. okt 2021

@vinetuu asi nejaky sukromny atelier, myslim ze Atelier Sonja alebo ako sa to vola na Palisadach je tak nejak k dispozicii na tvorenie alebo niekoho, kto ma atelier a deti mozu tvorit. Mne ZUS stacila a makala som doma ( mala som extra zadania) , cize som robila ine veci ako ostatni. Ako nieco s nimi a kopec extra.

vinetuu
autor
2. okt 2021

@kiki68 tak zavisi asi od ucitela na ZUS

nairia
3. okt 2021

@vinetuu skuste aj atelier lubika... par kolegov si tam pochvalovalo, co si dali deti a jednej kolegyne dcera chodi pravidelne uz roky

kacena4
3. okt 2021

nerieste zbytocne "kurzy" naviac dolezite je ci chce dieta kreslit a ak ano, na nete je kooopu videi ako sa moze zdokonalit v konkretnej oblasti kreslenia - moja tak popri ludovke kresli denne rozne temy, mala obdobie akryl, vodovky, voskom, teraz ju zasa chytil portret tak par tyzdnov sa uci malovat portrety podla roznych videi. drzim palceky v tvorivosti

kiki68
3. okt 2021

@kacena4 len ono je dobre ked vies kde robis chyby a to uz youtube nepovie. YouTube a pinterest su plne trikov, ale ked raz niecomu pada perspektiva a treba to doslova prekreslit na ukazanie chyby, tak to chce priamo konzultanta. To je fakt nenahraditelne

kacena4
4. okt 2021

@kiki68 to ano ale na to ma male dieta cas a hlavne chodi do ZUS tak sa da rozpravat kolko potrebuje

kiki68
4. okt 2021

@kacena4 no neviem, zalezi co od toho clovek chce, hlavne to dieta. Ja som si to vydupala od 5 rokov, proste som chcela. Potom uz som musela v tych 12tich skrz buducu karieru