Tip na kúpanie - Bratislava a okolie

sun_shine_2020
14. apr 2023

Ahojte, prosim vas, kde v Bartislave sa mozeme ist okupat s 1,5 rocnym dietatom? Pripadne nejaky tip na vylet/ako stravit den? Zvazujeme aj ist do Viedne pozriet Schlosshof alebo Zoo v BA...dakujem

vikusjk
14. apr 2023

@sun_shine_2020 kupanie v tomto pocasi asi najblizsie v Samorine v X-bionicu. Tepla voda je vo Velkom Mederi, tam je aj dost krytych bazenov, ale na otocku je to na moj vkus uz daleko.
Ak sa chystate do AT, tak vo Viedni je krasna zoo, alebo dom mora, pri prebytku casu Prater.
No a ak pojdete v peknom pocasi, tak na cely den je Familypark

sun_shine_2020
autor
14. apr 2023

@vikusjk ahoj, dakujem za tip. Prosim ta, Family Park je vhodny aj pre 1,5 rocne dieta? Ja som si myslela, ze to je pre vacsie deti.

vikusjk
14. apr 2023

@sun_shine_2020 no akoze su tam aj atrakcie, kde mozes ist a dieta mat na kolenach. Len je to asi skor otazka, ci vam to bude stat za to vstupne. My tam chodime radi, ale tiez je pravda, ze sme to objavili az ked mala dcera 3,5 roka. Deti do 3r maju vstup zdarma, ale vstupne na dospeleho islo dost hore.
Inak su tam atrakcie, kde sa napriklad len vezies "krajinkou" na traktore, alebo na prasiatku ci na kohutovi, to nie je obmedzene vekom, ak ide dieta s rodicom. Alebo ihriska a velka smyklavka, kde sa rodicia smykaju bezne aj bez deti 😅 Rozne detske vlaciky a male kolotoce, su tam aj zive zvieratka.
Je to taky pekny rodinny den vonku. Ak ma jeden z rodicov rad adrenalin a druhy postrazi dieta, tak si to uzijete aj vy 🙂 len cakacky na take "lepsie" kolotoce byvaju v sezone dlhsie.

sun_shine_2020
autor
14. apr 2023

@vikusjk dakujem za info 😊