Tanečný krúžok pre dospelých - Bratislava/Senec

26. máj 2024

Ahojte, prosím chcela by som si na staré kolená splniť sen a chodiť na tanečnú. Chcela by som však aj niečo iné ako spoločenské tance. Tých je všade veľa ale nedarí sa mi nájsť nejaký koncept, školu, kurz, skrátka miesto kde by som mohla chodiť na rôzne tance. Už keď som bola malá , zbožňovala som tancovanie a hudbu, chodila som na hip hop, moderné tance, rock'nroll , vtedy to bolo v rámci kruzka , naučili sme sa prvky z každého a potom sme už len tancovali a uzivali si na tých hodinách... Žiaľ už na základnej som mala veľmi vážny úraz kde som ochrnula a roky rokúce bola pre mňa cielova čiara chodiť a žiť bez bolesti. Teraz som už našťastie viac menej ok a chcela by som si tanec opäť vychutnať užiť a vyventilovat sa pri Tom , pocítiť tú energiu zase ako kedysi.. jasné že si tancujem po obývačke ale nieje to ono... Viete o niečom , kde by som toto našla ? Bratislava/Senec ? Na nete nájsť neviem ale možno má niekto ,,pod domom,, alebo kamoša/kamošku čo má nejaké štúdio a vedie aj takéto tance , nemusí to byť v jednom kurze len nech je to pod jednou strechou a nech je to pre dospelých/starých ( mám 35 r) ďakujem 💃🕺Bratislava/Senec ...

saskenix
28. máj 2024

Dance Haus na Kramaroch ponuka kurzy pre dospelych, spolocenske, tango a fit dance. Kedysi tam chodila dcera.

autor
28. máj 2024

@saskenix ďakujem žiaľ to je presne to čo majú všade 😥 ale ten hip hop a také tie iné tance hľadám ... Asi sa musím zmieriť iba s tou mojou obývačkou 🤦🤷🙂

klotildabazarik
28. máj 2024

Ak hľadáš hiphop chod do polusu lacistrike ženské tréningy s anickou

autor
28. máj 2024

@klotildabazarik fíha do polusu ? Ďakujem za tip idem pozrieť.