Swapy - Bratislava

17. jún 2023

Snad nebude moj prispevok duplicitne, ale prvy sa asi nenahral. Boli ste niektora tento tyzden na swapoch oragnizovanych pomalo? Co si myslite? Za mna sa vysledok uplne nechyta na tu krasnu myslienku, ktoru swap v sebe nesie. Jednak je smutne, ze organizacny tim si navybera pekne veci (sama som pocula ako to v stredu jedna baba z timu vravela, ze oni si navyberali veci hned rano) alebo ani nevylozia. Rovnako tam vystavuju leziaky (bavila som sa tam s pani, ktora chodi pravidelne a ze niektore veci tam vidi uz niekolky krat), ktore si nik nevezme a mali by skoncit v recyklacii ako vypln do psich pelechov (flakate veci od potu, zazltnute, atd). Tlacenica bez komentara, najhorsie to bolo mesiac dozadu v auparku (maly priestor a vela ludi). Snazim sa dat tomu sancu a vymenit moje oblecko za nieco co mi bude lepsie sediet, kedze postava sa mi zmenila za posledny rok, ale horko tazko som tam nasla aspon nieco nadoma. A otazka: kona sa v BA pravidelne swap, kam donesiem pekne veci a aj si pekne odnesiem? Kde to niekto triedi, nevezme spinave veci a vyraduje leziaky? Dakujem

vanilkovazmrzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik194
17. jún 2023

na najlepsich swapoch som vzdy bola v cvernovke, vstupne byvalo 5eur. ale zvysili ho na 10 eur a uz som tam nebola ani raz....

bola som na swape MC nove mesto, tam vstupne nebolo, veci boli ale "starsie" menej moderne ako v cvernovke, bolo viac starsich zien, do cvernovky chodia mladsie,bale stale sa dalo vybrat. este som tento rok bola v raci, nasla som aj tam veci, ale najmenej na vyber, malo ludi o tom vedelo podla mna ....

vanilkovazmrzka
18. jún 2023

Lol moj komentar mal co spolocne s podvodmi na bazaroch? Draha teta, co mazes to, co nemas, keby si radsej vymazala moju diskusiu, o ktorej vymazanie som ziadala niekolko krat ;)

autor
18. jún 2023

@vanilkovazmrzka to vam MK odstranil komentar? Ved tam nic take nebolo

zoeeoz
18. jún 2023

@vanilkovazmrzka pani co maze komentare niekedy ide na riadnom matrosi