Svadobné fotografie

24. mar 2023

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Budeme mat maličkú svadbu iba s najblizsimi, no uvažujeme nad tým, ze by sme chceli aj pekne fotky. Nie z obradu, niekde v prirode alebo v historickom centre pár fotiek na pamiatku. No nejak nie som stotožnená s tým vyhodit za hodinu fotenia a par fotiek 300 a viac €. Myslite,ze je realne najst nieco lacnejsie alebo mi ostava sa s tym zmierit alebo nemat ziadne fotky? 🤣 Bratislava

mima1991
24. mar 2023

Jasné že sú aj fotografi, ktori berú menej na hodinu, kľudne ti odporucim overeného ak chces

jj298
24. mar 2023

Myslim ze je mozne najst aj niekoho lacnejsieho ale vysledok bude bohvieaky. Fotky budes mat na cely zivot a za to by som si radsej priplatila🙂 na svadbe budes mat fotografa? On nevie dat vyhodnejsiu cenu?

elia9
24. mar 2023

Urcite nie nemať žiadne fotky..pri najhoršom by som poprosila aspoň nejakú kamarátku alebo niekoho z rodiny aby urobil pár záberov v prírode hoci aj mobilom, nech máte pamiatku🙂

euka210
24. mar 2023

Nas fotil kamarat celu svadbu, aj foto v prirode, ktory bol amatersky fotograf a boli sme spokojni.

autor
24. mar 2023

Ja som ten typ človeka, ktorý svadby nemusí. Priatel tiez nie je na mega hostiny a pod., takze budeme mat skutočne komornu malu svadbu a potom sa pojdeme vsetci najest do restiky, nebudeme mat fotografa ani kameramana. A mne je naozaj luto vyhodit tolko penazi za fotky. Viem, ze su tu take, ktore to maju rovnako a tiez take, ktore ma nikdy nepochopia 🤣 tak ak mate nahodou nejaky tipy, sem s nimi 😊

autor
24. mar 2023

@mima1991 budem rada, dakujem

divokykonik
24. mar 2023

Nás fotil na našej covidovej svadbe mužov krstný - voláme tie fotky trojpromilové (na každej jeden z nás vyzerá ako pekne opitý). Ja si na fotkách nepotrpím, ale ak chceš aspoň nejaké, zaplať si niekoho lacnejšieho. Nebudú to síce tip top umelecké fotky, ale isto lepšie ako naše trojpromilové. 😂

kitycat
24. mar 2023

Ak ti je luto dat peniaze za kvalitneho fotografa, tak mozes skusit oslovit nejakeho zacinajuceho...

Ale tych par fotiek v meste vam bude pripominat vas den a chcelo by to kvalitu a ta nieco stoji. Vybavenie, cas na upravu... To nie ej ako cvaknutie telefonom

pinkgirl
24. mar 2023

Ušetríš na hostine a tak si dopraj v tento deň profi fotografie. Budete mať krásne spomienky, nešetri na sebe.

zorkahorka
24. mar 2023

Je vela amaterskych fotografov, skus na fb kuknut stranky o foteni, mozno niekoho nájdeš

mima1991
25. mar 2023

https://www.facebook.com/marekpinterfotograf nech sa paci, da sa s nim v pohode dohodnut 🙂

babulkomale
25. mar 2023

@jj298 vsak toho fotografa prave hlada, nie?

zuzkagg
25. mar 2023

Ono sa ti to zdá, že za hodinu 300€, lenže ten fotograf strávi ešte niekoľko dalších hodín potom výberom a úpravou fotiek, žiaden profi fotograf ti neodovzda fotky tak, ako ich nafotí, že paci sa, nafotené, tu máš… plus prepravné naklady na svadbu a spat.. na svadbu, od ktorej očakávam, ze bude len raz za život😁 by som si ozaj radšej zaplatila niekoho skúseného a šikovného.

lauha21
25. mar 2023

My sme mali takú covidovú svadbu ako opisuješ (hostina bola rodinný obed doma s cateringom😂) fotografa sme mali za 500€ ale s tym že fotil aj obrad aj hostinu aj fotky mali sme na hrade a v prezidentskej záhrade (bol 8. máj a krásne nasadené kvety). Velmi ťažko som sa hrýzla tým kolko to stálo ale! Ja beriem svadbu ako niečo čo je raz za život a tie fotky nakoniec aj z obradu na úrade sú super, momentky kedy sme sa na seba zasmiali po prvom manželskom bozku a také… no radi si to pozeráme z času na čas 😁 určite by som zo svadby nechcela fotky z mobilu😂😂😂 alebo nechutne retušované fotky lebo niekto to spraví za 100€

zuza265
25. mar 2023

Zalezi od toho, co si povies do buducnosti. Ci, chces mat raz nadherne fotky, ktore si pozries, ukazes mozno detom, vnucatam aki ste na svadbe boli atd. Alebo ti staci spomienka z mobilu - ktoru mozes ukazat rovnako. Alebo ti to netreba vobec a nebude ti to v buducnosti prekazat🤗

zuzkagg
25. mar 2023

Podľa mna, tých možno 100€ čo ušetríš na lacnejšom fotografovi vieš ušetriť hocikde inde, nie len na svadbe, ale proste párkrát si napr. nezajdi do mesta na víno a máš to vo vacku 🙂 keď si budeš potom pozerať doma fotky a nebudú pekne, tak ta to bude mrzieť viac, než tie peniaze navyše čo by to stalo.

alenkavrisidivov
25. mar 2023

ahoj, odporúčam ti Ludku Veng, nájdeš ju aj na instagrame pod takým menom myslím. Cenovo a kvalitou sa nevyrovná nikomu, možno by docestovala za vami. 🙂

tajka1
25. mar 2023

Ahoj, odporúčam Yurii Vladimirov. Tiež sme mali malu svadbu a vôbec neľutujem ze som nasla fotografa.Tu je dobra stranka:

https://mywed.com/sk/Slovakia/Bratislava-weddin...

autor
26. mar 2023

Ďakujem vam krasne za vsetky tipy! Určite nieco vyberieme 😊