Svadba s posedením/večerou

7. jún 2023

Dievcata, co ste mali svadbu len s posedenim/vecerou ako ste to mali cele vymyslene a naprogramovane? My asi mat zabavu nebudeme, ale tak chcela by som rodinu pozvat aspon na veceru. Dakujem za tipy.

zuzulka558
7. jún 2023

M sme to mali jednoduché, po svadbe vecera, posedeli sme len a o 22,00 sme išli domov

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
7. jún 2023

My sme mali dokopy 20 ľudí, len my a rodina. Sobáš o 14h,potom smer restika - jedlo. Aj keď sa tancovať nemalo,nakoniec brat urobil zábavu 😁 a tancovalo sa. Hostia spokojní, my tiež. Samozrejme torty, zákusky,slané atď.... o polnoci sme boli doma .

lienka9
7. jún 2023

Kamaratka mala tak.obrad,prisli aj kamosi a kopec ludi.na obed sme potom ostali len najblizsia rodina a svedkovia.posedeli par hodin a isli domov.

sibrez
7. jún 2023

@zuzulka558 presne takto isto sme to mali aj my, cca 23 ludi , po obrade len spolocna vecera. torta, kava, nealko, myslim ze alko tam ani nikto nemal lebo boli soferi.

oli18
7. jún 2023

Nas bolo 9 ludi. Po veceri sa krajala svadobna torta, pofotili sme sa a o 21,00 hod sme isli domov.

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
7. jún 2023

My sme mali takú svadbu.. ja som dúfala v neskorý obed s najbližšími, ale svokra si vtedy presadila svoje a popozyvala si širšiu rodinu, bol obed a večera.. zrejme pre všetkých z mužovej rodiny nepredstaviteľné že sa tam netancovalo, ale nejako sme to zvládli.. myslím že o 2hej bol obed, potom večera hus s loksami a tak.. všetci sa najedli a boli tam asi do 22.. to neviem presne lebo ja som odišla o 7dmej 🤣🤣 neznášam totižto svadby, obzvlášť tu moju a našťastie som mala vtedy malého syna, dcéru v bruchu tak som sa vyhovorila na únavu..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bylinka25
7. jún 2023

Všetci moji traja súrodenci mali takúto svadbu. Sobáš, po ňom bola večera, brat sa ženil v Smokkovci, to len také posedenie bolo, najstaršia sestra mala hostinu doma, najmladšia v reštaurácii, len posedenie s večerou, kávou a koláčmi, netancovalo sa, lebo sme ešte mali smútok za otcom, len ja som sa vydávala tak, že sobášny obrad bez omše, fotografovanie, hostina so všetkými tými zvykmi, aj zábava bola, síce len do jednej po pol noci, ale stačilo nám to.

zuzulka558
7. jún 2023

@sibrez aj my 23, žiadna torta len zákusky, fotografoval nás kamarát len keď sme išli do kostola a z kostola,,, veľké svadby mi úplne stačili keď som robila čašníčku, už vtedy som povedala ze nikdy takú svadbu nechcem kde je nevesta v strehu stále

erickatt
7. jún 2023

Zakaznicka teraz mala o 14 sobas, doma kacica a knedla o 18 sa slo domo. Bolo ich 7

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka558
8. jún 2023

@elizabet173 užívať ako užívať, stale len to bolo len ci všetko je OK, prišli hostia hneď utekala keď sa najlepšie bavila lebo ich musela usadiť atď 🤷‍♀️ z môjho pohľadu vnútorný stres od rána nech je všetko okej,,, len neviem pochopiť kolky mali mega svadby všetko na víchir, peňazí minuli a už kolky sú rozvedený aj po roku alebo lepšie napísané do 7 rokov ich stretávam už z inými partnermi

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka558
8. jún 2023

@elizabet173 vinsovaci, kamaráti,, frustracia určite nie, každý to nepotrebuje, neznášam byt stredobodom pozornosti 🤷‍♀️ len z mojho pohľadu za 10 rokov, ale už to 10 rokov nerobím 🙂,, ja som ani svagrinej dlho nebola bolo tam okolo 80 ľudí a kamoške tiež nie ako svedok,, nie každý potrebuje od rána byť na očiach

zuzulka558
8. jún 2023

@elizabet173 pre mňa sú to zbytočné veľa výhodene peniaze, švagriná mala ozaj honosnú lebo jediný taky deň, peniaze minuté na svadbu a dom sa im nedarí prerobiť už skoro 3 roky chýbajú peniaze, a kolky sa neprizná ju ze si na svadbu požičali, mali sme tam takých svadba 100 ľudí bolo tam všetkého možného stoly plne a potom ze sak sme si požičali 🥴 uplne sa im to zdalo normálne zadlzit sa kvôli svadbe ale bola tip top

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka558
8. jún 2023

@elizabet173 nevypichujem proste realita, hyo na dovolenky, svadby hlavne ze sa ukážem, mne to príde smiešne neviem prečo, keď na to nemám nebudem si požičiavať, keď viem ze to budem splácať každého to dobehne, za tie roky a toľko svadieb, viac bolo takých co riešili aj co nemuseli,,🤷‍♀️ ja som napísala len mojimi očami z pohľadu obsluhy,,, len môj názor my sme minuly dokopy okolo 2000 už zo všetkým,, každý ma iné priority ako píšeš napísať môžem 😇 každý chce niečo iné my sme sa radšej po 4 osamostanili po svadbe priorita bolo bývanie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka558
9. jún 2023

@elizabet173 ty si bola ja som za 10 rokov každý víkend toľko ich urobila ze pre mňa je to blbosť toľko minúť,, čo jedla sa potom vyhadzuje, zákusky sa rozdávajú a všetko nasilu len aby sa nevyhodilo, kávu si kolky objednali ani nevypili vylievali sme to atď,,, vidím aj to co nevidia hostia a oslavenci, nevesta ženích, mali sme prípad prachata rodina vsetko si mohli hostia pýtať aj z baru nie len čo je na stoloch, za týždeň zhrozený koľko musia platiť a už nás išli obviňovať prečo sme im toľko dávali keď tam boli len oni aby ich nik nepočul ale hlavne ze sa pred kamarátmi ukázali ze oni si môžu dovoliť a pre nich je obrazne 100 000 platiť 10 eur,,, dve svadby tiež taka suma a za polroka sa rozvádzali ze on ju už nelubi, a druha ze ja už mám dlho frajera 🤣 preto sa mi to zdá zbytočne na svadbu keď nezaručuje ze budeme spolu mesiac alebo rok 🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz