Súrne hľadám najlepšieho gynekológa v Bratislave

emi_emi159
20. mar 2021

Ahojte, prosím vás ... mám veľké nešťastie čo sa týka gynekológov. Mám naozaj vážne problémy s menštruáciou a s otehotnením. Mám PCO, menštruáciu 3-4 krát do roka, zvýšený mužský hormón atd.
Vystriedala som 3 gynekológov a ani jeden mi nepomohol. U každého bolo riešenie len pichnúť vyvolávačku aby mi prišiel menzes, potom inofolic ktorý mi vôbec nič nepomohol iba zbytočne drahé a úplne vyhodené peniaze , a posledný mi vypísal aj duphaston (konkrétne Miroslav Smolik v Ružinove) ale z tých liekov ma len bolela hlava a neskutočne som pribrala z nich. Ja potrebujem naozaj aby mi ochotne urobili všetky vyšetrenia hormonálny profil atd. Proste všetko preto aby som čo najskôr otehotnela keďže sa snažíme už 3 roky ! Ale u všetkých to bolo len odflaknuté a povedali že príďte o 3 mesiace alebo príďte keď bude nejaký problém. Toto neni riešenie ja potrebujem aby sa mi venovali a sledovali ma kedy je správny čas na pohlavný styk určite mi rozumiete čo myslím a čo ma trápi.
Ak mi viete odporučiť niekoho dobrého v Bratislave kto berie nové pacientky a hlavne ktorý nie je drahý lebo u Smolika v Ružinove som platila 130€ na rok a bola som uňho za ten rok 2x ! Vyhodené peniaze. Lebo častejšie ani nebol ochotný sa mi venovať a riešiť môj problém. Ďakujem

nika82
20. mar 2021

vysetrit stitnu zlazu

nika82
20. mar 2021

skus tuto , aspon podla recenzi je fajn
https://www.navstevalekara.sk/lekari/gynekolog-...

jana273s
20. mar 2021

Gyncentrum - MuDr. Janek

sonka_miro
20. mar 2021

@emi_emi159 je tazko najst dobreho gynekologa a neplatit vela. Ja osobne som mala 2 x MA a nasledne sa nam 8 rokov nedarilo,vystriedala som asi 4 -5 lekarov nikto ma neriesil , dali mi vitaminy a podobne, jeden mi spravil 1x HP a z toho usudil ze len car a ze on sa so mnou viac bavit nebude. Hladala som dalej ale hladala som asi rok lekara na zaklada recenzii , osobnych skusenosti inych bab atd. Lebo je rozdiel ked niekto napise ze je to dobry lekar a chodi tam len na preventivku, alebo niekto riesi len zapal a pod. A na zaklade toho som sa rozhodla, rozhodla som sa pre gyncentrum v petrzalke a konkretne doktor Redecha. Nic lepsie som ani nemohla urobit. Uzasny pristup, otvoreny, ziaden stres, vsetko vysvetli, povie co a ako, ako to vidi, aky bude postup,moznosti atd. No a po 3 mesiacoch od prestupu k nemu som si nasla vytuzene II a uz mam doma krasnu 6 mesacnu princeznu. Ozaj pre mna top lekar a najdes na koniku vela recenzii na neho. No plati sa na kazdej navsteve a zalezi ake vysetrenia atd.

lelluska
20. mar 2021

@emi_emi159 Ahoj, ja som si v BA prešla viacerými keďže som tiež nemohla dlho otehotnieť ale akosi (neviem možno taký existuje) neverim, že existuje taký lekár, u ktorého nič neplatíš a dokonale sa Ti venuje. V každom prípade, odporúčam Mudr. Koteka z Vajnor. Nové pacientky berie LEN do nadštandardných režimov pozri si cenník uvidis. Je to však velky odborník robi všetky vyšetrenia a ma velmi dobre vybavenú ambulanciu. Urobí Ti hormonálny profil, časť reprodukčnej imunologie, folikulometriu pre plánovaný pohlavný styk, taktiež spermiogram partnerovi. Priamo v ambulancii tiež robí hyfosy a aj IUI. O prístupe pisat ani nejdem, aj po ľudskej stránke je proste TOP. Drzim palce.

ani_ina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisabe
20. mar 2021

@lelluska ku Kotekovi chodím a platím si nadstandart teraz som tehu tak 120 inak cca80 e myslím sa platí nakoľko ma rajon vajnory a chorvatsky grob ostatné si musia zaplatiť.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saja1
20. mar 2021

@jana273s myslim ze nesplna podmienku nebyt drahy 😅

queen_mary
21. mar 2021

Urcite reprodukcne centrum. Bez na vstupne vysetrenie do viacerych a vyber si podla svojho pocitu. Ale lacne to nebude.

queen_mary
21. mar 2021

@lelluska to je suoer ze aj spermiogram, hyfosi a iui. Ten zvysok myslim ze robia vsetci (lepsi) doktorovi automaticky, ale toto je parada. Taky medzikrok medzi reprodukcnym centrom.

any_soj
22. mar 2021

@emi_emi159 určite cez plodar.sk - riešia NaPro technológiu, prečítaj si niečo na stránke 🙂 ja dochadzam do Žiliny 2 hodiny, Wallenfels je skvelý. Ale majú aj v Ba doktora (tuším ženu).

misinka26
22. mar 2021

@any_soj Odporúčam pána Mudr. Wallenfelsa, je to moja rodina... určite pomôže ...

klip0
22. mar 2021

Ja odporucam mudr milly

lussinka792
22. mar 2021

Dr grossova Dubravka

jankalukasova
22. mar 2021

@emi_emi159 nuz dobry, lacny, co sa bude venovat a riesit a samozrejme brat nove pacientky, to je ako hladat zelezne drievko z plastu 🤷‍♀️

blabla22
22. mar 2021

@emi_emi159 ked sa vam 3 roky nedari, je to mozno uz skor na CAR..

148terka148
22. mar 2021

Ja chodim tiez ku Wallfendovi 2h do ziliny. Ale neviem...

148terka148
22. mar 2021

Pomohol niekomu drab otehotniet?

luckamjar
22. mar 2021

Ja mám toho za sebou už veľmi veľmi veľa. Bola som aj u dr.Koteka, ak chceš ísť cestou bežného gynekológa tak odporucam, ja som odisla lebo sme sa nezhodli a vadila mi u neho taká liečba z rýchlika, neraz nás mal dnu aj 3 naraz, jednu na koze, druhu u sestricky a tretiu na morfologickom sone.
Po tom čo mám za sebou ti určite odporucam ísť do CAR, nie neznamená to automaticky umelé oplodnenie. Všetko čo potrebuješ ti poriešia na jednom mieste, pojdu úplne od piky...vieš vyskusat konzultacie vo viacerych a najst si lekára čo ti sadne. Konzultácia aj prvé návštevy sú zadarmo, platíš len doplatky za lieky. Išla by som touto cestou určite. Držím palce, ja som dodnes nenašla toho TOP gynekológa 🙈

danadanaba
23. mar 2021

Mudr Grossova, ma ambulanciu v Dubravke a pracuje aj v Iscare, takze sa vyzna do tem asistovanej reprodukcie aj neplodnost..nam pomohla prirodzene pocat, tiez som k nej chodila do Iscare a vobec nas netlacila do umeleho, prave naopak

lucia7933
15. mar 2022

@ani_ina ahoj 🙂 sice rok stara tema..ale skusim..mozem sa spytat nieco k tej Mudr. Blaskovej..lebo tiez sa ku nej chystam a podla recenzii vyzera byt fajn 🙂

ani_ina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amalis
6. máj 2022

@lucia7933 dobry den, prosím Vás máte s pani dr. Blaškovou skusenosti s tehotenstvom zaujimalo by ma, ci napr. robi ultrazvuk pri kazdej navsteve... Dakujem

lucia7933
6. máj 2022

@amalis ja som u nej bola iba 1x, chodim ku inej Dr.

lucia7933
6. máj 2022

@amalis ale nemozem na nu povedat nic zle, bola super, ak by som menila svoju gynekologicku zvazovala by som aj ju

bianka_012
9. jan 2023

@ani_ina Má niekto skúsenosť, či keď som z iného mesta, tak ma zoberie ako novú pacientku ?