Súkromná očná klinika na prepichovanie slzných kanálikov

clementine93
9. júl 2024

Ahojte. Syna (6 mesiacov) čaká prepichovanie slzných kanálikov. 🥲 Po prečítaní rôznych nepríjemných skúseností z Kramárov by som skôr uprednostnila súkromnú kliniku. Ktorých lekárov by ste mi odporučili? Bratislava a okolie, poprípade Dunajská Streda.

gabka123123
9. júl 2024

Ja som malému masazou a čistením zasanovala oči... V Anglicku NPR. do roka ani neprepichuju. Lebo to sa upraví samo. Tu som čítala na koníkovi diskusie.. plus som našla na YouTube video, kde lekárka vysvetľuje, ako na masáž. Nakoniec mu zo ociek vyšlo niečo, čím boli kanáliky upchaté. Asi za mesiac- dva masáže a kvapkania ocuflash blue to prešlo

gabka123123
9. júl 2024
https://www.youtube.com/watch?v=R-07jIKOg5U

podľa toho som masirovala. Snáď pomôže. Preplach môžeš stále aj neskôr urobiť. Lebo podľa toho, čo som sa dočítala, je to strašný začiatok pre dieťatko aj pre rodiča a možno fakt zbytočné. V zahraničí To malo kde robia.

clementine93
autor
9. júl 2024

@gabka123123 Masírujeme od narodenia, no pediater nám dnes povedal, že už je zbytočné naťahovať to 😞

andy024
19. júl 2024

Ahoj, ja len ze mojej malej prepichovali prave na Kramaroch, bolo to rychle a oko jej tiect prestalo konecne