Súkromná OA Bratislava

nika020
23. jan 2023

Ahoj... je tu niekto kto študoval na súkromnej obchodnej v Bratislave? ako ste sa učili na maturity? dá sa to zvládnuť?
poprosím správu. Ďakujem

anniezuzana
23. jan 2023

@nika020 ahoj, ja som študovala v Topoľčanoch, viem ti pomôcť s doučovanie, keby potrebuješ niečo ❤️

vikusjk
23. jan 2023

@nika020 neviem si predstavit, ze by sa na hociktorej sukromnej skole v SR nedali zvladnut skusky. VZDY su tie skoly o tom, ze si ich platis. Samozrejme netvrdim, ze mozes byt duta ako delo a prejdes, ale urcite nie su tazsie, ako statne skoly.

nika020
autor
23. jan 2023

to mi je jasné. Pýtam sa na skúsenosti...

janamoto78
23. jan 2023

@vikusjk na štátnu skúšku sú (alebo aspoň vždy boli), do komisie pozvaní externí pedagógovia. Preto si myslím, že toto hejtenie akejkoľvek súkromnej školy nie je na mieste. Lebo platí sa školné. Nie to, že niekto dá niekomu vysvedčenie či VŠ diplom za účasť a zaplatené školné. Okruh otázok na MS je rovnaký na štátnej či na súkromnej škole.

vikusjk
23. jan 2023

@janamoto78 nie je to hejtovanie, je to realita. Mam sukromnu VS a sestra maturitu zo sukromnej skoly v Petrzke, ale z gympla, nie z OA. Taktiez poznam ludi, ktori chodili na sukromny gympel vo Vrakuni. A tiez som uviedla, ze to predsa neznamena, ze moze byt clovek duty ako delo. Treba citat s porozumenim ;)

naty1511
1. jan 2024

@vikusjk Ahoj, nechcem otravovať, ale čítam práve že tvoja sestra chodila na súkromný Gympel v Petržke (predpokladám Kremnická). Nemala by sii čas napísať mi do súkromnej správy pár info ako štúdium prebiehalo? (Čo sa skúšok a maturity týka…) Ďakujem vopred

zuwa78
19. jún 2024

@nika020 ides sa tam prihlasit?