Štúdium e-learning - OA Kremnická

menly86
23. aug 2023

Dobrý deň. Prosím Vás,je tu niekto kto si dorobil maturitu e- learning OA Kremnicka - a predáva podklady k štúdiu? Dakujem 😊

nikam23
5. sep 2023

@menly86 Ahojky, ideš tam študovat? Tiež o tom premýšlam

menly86
autor
6. sep 2023

@nikam23 áno,teraz uz začínam 🙂
Myslím,že sa tam dá ešte prihlásiť na tento rok.

nikam23
7. sep 2023

@menly86 sú ťažké skúšky? Inak ja som aj písala do školy, len čakám na odpoveď. V zmluve nieje napísané, že študent môže studovat len so základným vzdelaním.
Aj Ty tak nastupujes?
Ja mam toľko otázok a stále přemýšlím, či to je dobra volba tato skola.
Ja som zo školy preč asi 16 rokov

menly86
autor
7. sep 2023

@nikam23 Skúšky zvládneš určite,toho sa báť nemusíš. Ja som zo školy 18 rokov,takze som na tom podobne. Len ja mám výučný list,chcem si takto dokončiť maturitu. To teda neviem,či je to možné keď máš len základne vzdelanie.

nikam23
7. sep 2023

@menly86 no ja som pani volala a povedala , že to nieje problém, ale zase v zmluve to jasne napísané nieje, tak preto sa to bojim podpísať a im to tam poslať.
Tak som zvedavá, ze čo mi napisu.
Ja mam 4 ročníky, len som blbka neprisla na ústnu maturitu

nikam23
7. sep 2023

@menly86 a skusky si robila online alebo by som musela dojst do BA? A z coho sa vlastne robia?

menly86
autor
7. sep 2023

@nikam23 Skúšok sa naozaj báť nemusíš,sú prispôsobené tak,aby ich zvládol každý. V podstate len prídeš a oni ti všetko vysvetlia a cca po hodinke je hotovo 😊

menly86
autor
7. sep 2023

@nikam23 neviem odkiaľ si. Viem,že aj v Bytči je škola,čo ma e-learning.

nikam23
7. sep 2023

@menly86 bývám v Prahe praveze, Takže na skusky budem musiet ist asi osobne, co? To asi online nejde? A z coho si ich prosim robila?

menly86
autor
8. sep 2023

@nikam23 Skúšky sa dajú aj online,ale musíš zaplatiť myslím 50€ za predmet,čo je dosť. A veď skúšky sú 2 dni v januári,to by si si možno vedela zariadiť,či nie? Lebo je to dosť peňazí online

nikam23
8. sep 2023

@menly86 aha hej, tak to by sa dalo zariadiť 🙂 ďakujem pekne

menly86
autor
8. sep 2023

@nikam23 Ak pôjdeš študovať napis 😊

nikam23
8. sep 2023

@menly86 ok, uz mam všetko pripravené, len čakám na odpoveď školy a posielam zmluvu ;)