Strihanie 9-ročnej

noemikatka
19. júl 2023

Ahojte potrebovala by som dat dcérku ostrihať len neviem kde A dobrú cenu vrakuna okolie odporucite niekoho 🙈 a ešte otázočka ale účesy robite svojich dcérka na kupaliska ak majú dlhé vlasy
Sme stoho zúfalé moja ma každý deň tak zomotane celý kondicionér vždy nanu miniem a každý deň jej zase nechcem umývať vlasy ďakujem

patka06
19. júl 2023

Zapletetiem vrkoč a stočím do guličky - rozčesávajú sa potom úplne normálne, bez problémov

liz_lemon
19. júl 2023

skus kadernictvo nad Tescom, ja robim dcere drdol, nema problem s rozcesavanim

zuzubb007
19. júl 2023

@patka06 presne tak isto ziadny problem

vikusjk
19. júl 2023

@noemikatka ja som moju dala strihat prvykrat minuly rok, ked mala 10 a vzala som ju normalne k mojej kadernicke, ale aj s podsedakom, lebo jej bola nizka ta stolicka 😅
Na kupko spravim cop, ktory zapletiem. Tak to ma najradsej.
Inak na rozcesavanie skus nejaky olejovy sprej, ktory vlasy aj vyzivuje, ja kupujem z Avonu, ale su aj bezne v drogerkach. Dost to pomoze ;) Kondicioner nepouzivam vobec, ale davam jej cca raz za mesiac balzam

tanyan
19. júl 2023

Dcéra má vlasy do pol zadku, teraz sme sa vrátili z dovolenky - dva týždne celý deň každý deň v bazéne a v mori... Väčšinou má jeden alebo dva zapletené copíky, kondicionér nepoužívame, len šampón a sprej na fénovanie z dm. Už sme si zvykli, že ja jej umyjem vlasy, manžel nasprejuje a vyfúka a ja potom češem. Dcéra sa pri tom buď hrá na tablete alebo pozerá tv.
Možno by pomohlo aj zmeniť šampón, aby boli vlasy pevnejšie - určite nie detské, u nás ani Schauma, ani Garnier botanic therapy... Celkom fajn sú pre nás Garnier Fructis, Gliss alebo Nivea. Aj ten sprej je pre nás celkom fajn: https://www.mojadm.sk/balea-sprej-na-ochranu-vl...

lucmirka124
19. júl 2023

Zapletame, a drdol, ma vlasy pod zadok, 2x tyzdenne umyvame, ona sa v bazene moc nepotapa, ja davam po umyti kondicioner a posobit 5-10 min, pred fukanim sprej dixi na rozcesvanie, pockam, jemne rozcesem, vyfukam. Ten sprej pouzivame bezne aj na suche vlasy ked treba rozcesat.nepride mi ze by ich ten sprej zatazoval.

noemikatka
autor
19. júl 2023

Juj žienky moja ma také zamotane vlasy ze mam pocit ze jej to hneď ja ostriham skúšali sme aj vrkoc ajtak sa potom ťažko cesu😔 celý čas sa na kupalisku potápa

janamoto78
20. júl 2023

@noemikatka na námestí v Biskupiciach, pýtaj sa na Klaudiu, alebo aj iné baby čo sú tam, jej zapletú copíky. Len nech ťa neodradí že je to barber shop. Berú aj na počkanie aj deti.