Spojenie MHD zo Stromovej na Kamzík

levq
13. júl 2020

Ahojte baby, prosím vás, nie som z Bratislavy, a potrebujem vedieť...Dá sa zo Stromovej zastávky dostať na Kamzík? Ďakujem! 🙂

eliska13
13. júl 2020

@levq áno, dá nie je to ďaleko pomedzi domy a stále hore😜

eliska13
13. júl 2020
mirola
13. júl 2020

Ano da je to uplne jednoduche. Ak chces ist peso, napriklad na stromovej nastupis na trolejbus 209 ktory ide na zastavku onkologicky ustav (konecna), tam vystupis a ides smerom od ustavu dole po pravej ruke budes mat krcmu u Jozefa prejdes popri nej stale smerom dole a na lavo bude odbocka na Klzavu ulicu je tam len jedna taka ulica po Klzavej ides strmim kopcom stale hore z tej cesty neschadzas. Ocitnes sa v lese a stale pokracujes po tejto ceste az prides na jej koniec a si na parkovisku na Kamziku. Prejdes este kusok od parkoviska hore a si pri bufetoch a bobovej drahe. Mozes ist aj na lanovku alebo vezu. Ja tam byvam pod tym lesom cize vem byt na Kamziku za 15 minut. Prijemna prechadza.

miskooo1987
13. júl 2020

alebo ak chces menej prudku prechadzku, tak 212 smerom dole na hodzovo a odtial 203 na kolibu na konecnu (a peso dalej, ale po rovine viacmenej...)

mirola
13. júl 2020

Alebo mozes ist dole 212 kou a myslim aj 211 na zeleznu tam prejst k lanovke a lanovkou sa vyviezt hore na kamzik. A potom mozes ist dole 203 do mesta ako bolo uz spomenute.

ketrint
16. júl 2020

Zo Stromovej chodi mikrobus 44 priamo na Kolibu... Odtial bud vyjdes pesi na Kamzik, alebo cca 10min pockas na bus 144, ktory premava medzi Kolibou a Kamzikom. Tusim 2x za hodinu...
Potom pozor, na Stromovej je zvlast zastavka pre mikrobus 44, nie je to ta ista zastavka kde chodia trolejbusy... Taktiez pozor, lebo su dve (cca oproti sebe cez cestu) tusim kazdu pol hodku chodi ten mikrobus z druhej zastavky. 😉 inak to je par minut a hned si hore, ja som tak s dcerou chodievala sa sankovat. 😉

ketrint
16. júl 2020

* Ta 144 medzi Kolibou a Kamzikom chodieva tusim len cez vikendy, prazdniny a sviatky. 😉