Špeciálna základná škola Dolinského v Bratislave

25. mar 2024

Dobrý deň. Poprosím maminky detičiek, ktoré navštevujú/navštevovali špeciálnu základnú školu Dolinského o to, aby mi napísali pozitívne/negatívne recenzie/postrehy na túto školu. Ak nechcete písať do komentárov, napíšte mi a ja Vám napíšem IP. Ďakujem krásne.

Hlavne by som rada vedela, či Vám tam detičky napredovali, alebo upadali. Ako sa tam deťom venujú učitelia a pod.

Ďakujem

autor
25. mar 2024

Pozerala som aj staršie príspevky, ktoré tu boli a pýtali sa mamičky na túto školu.

pribinak
25. mar 2024

Moje dieťa tam síce nechodí, ale žijem na tom istom sídlisku a ta škôlka a škola sú perfektne

autor
25. mar 2024

@pribinak ďakujem. Čiže máte pocit, že je to dobrá škola? Venujú sa tam deťom? Poznáte aj niekoho, kto tam dieťa ma? Alebo podla čoho usudzujete, ze je to perfektna skola? Nemyslím tu otázku v zlom, len ma to zaujíma. Ďakujem krásne.

ptvw
25. mar 2024

Muž tam učil 7 rokov tak sa skus spýtať aj konkrétne, presne od septembra tam neučí lebo ceny bytov v ba a rd a učiteľský plat dokopy nejdu, ináč by tam bol doteraz, škola je podľa mňa tiež perfektná, ja sama poznám niektoré kolegyne, ak mas toho viac tak do IP kľudne 🙂
Ako chápem ze toto je skôr také subjektívne keďže je to ten druhy pohľad ale ak ti aj to pomôže 🙂

autor
25. mar 2024

@ptvw ďakujem. Napíšem vám 😊

ptvw
25. mar 2024

Len pôjdeme do tesca a ešte nejaké veci na plane tak potom až neskor večer by odpísal 🙂

pribinak
25. mar 2024

Áno poznám rodičov ktorí tam dali svoje deti a u každého bola 100% spokojnosť
Decka napredovali a chodlili do skolky aj školy radi

autor
25. mar 2024

@pribinak ďakujem krásne za odpoveď 🙏

autor
25. mar 2024

@ptvw ďakujem. Máte správu poslanu. Samozrejme počkam. Ďakujem.

andrejka1974
25. mar 2024

Mala som tam dcéru pred 7 rokmi a prístup tam vtedy nebol podľa mojich predstáv mala mať logopediiu trikrát do týždňa a stavalo sa že ju nemala aj mesiac proste sa stále vyhovárali že tam nebola nevideli ju hoci do školy chodila každý den a keď dieťa zvládne byt v triede kde je 10 deti a učí sa normálne tak to dieťa určite zvládne byt integrované na klasickej základnej škole moju som potom dala do prvého ročníka na normálnu školu a zvládame to

autor
25. mar 2024

@andrejka1974 ďakujem a na bežnú školu s asistentom? Tiež na Dolinského? Ďakujem.

andrejka1974
25. mar 2024

Nie bez asistenta a iná základná škola nie dolinskeho

autor
25. mar 2024

@andrejka1974 ďakujem za odpoveď.

autor
25. mar 2024

@andrejka1974 a vaša dcéra na prosím Vás akú diagnózu? Ďakujem

andrejka1974
25. mar 2024

Ma ťažkú nks

autor
25. mar 2024

@andrejka1974 ďakujem a želám všetko dobré 🍀

lucik194
25. mar 2024

daj otazku do BA skupiny, urcite sa nuekto ozve

lilitela
25. mar 2024

Ja mam zmiesane pocity zo skoly, dcera chodila rok. Mali napriklad SKD, kde boli zmiesani, nielen na mentalnej ale aj vekovej urovni. Bola tam s chlapcami vo veku 14 rokov, ona mala 6r. Riaditelku volala p. Kruta. Vyhoda bola, ze ich bolo v triede menej, ale zas reci ucitelky, podla dcerinej interpretacie sa mi nepacili, cakala by som trochu iny pristup. Pre mna osobne bola posledna kvapka, ked sme prisli do skoly, na taku konzultaciu zhodnotenie celeho roku, za co som bola vdacna, ze si robili starost. No na druhej strane dcere urobili IQ test, bez nasho vedomia a informovali nas o nie velmi dobrych vysledkoch, bolo to urobene nie velmi ohladuplne, bez pripravy. Nakoniec sa ukazuje, ze IQ je asi uplne v norme a myslim, ze to bola cista agitacia, aby sme tam pokracovali, no my sme sli do normalnej skoly. Verim, ze tam bolo viac pozitivneho, no nie do vsetkeho sme dobre videli do hlbky.

autor
25. mar 2024

@lilitela písala som správu. Ďakujem

autor
25. mar 2024

@lucik194 ďakujem, to mi nenapadlo.

kopytko03
26. mar 2024

Ahoj moja dcéra tam chodí od prípravky (teraz je štvrtáčka) a nielenže som so školou bezvýhradne spokojná, ale je vidieť aj to, že s deťmi pracujú špeciálni pedagógovia. U nej a takisto u jej spolužiakov nastala čo sa týka pozornosti a koncentrácie obrovská zmena, sú oveľa lepší a sústredenejší. Pani učiteľky boli všetky super, majú strašne veľa akcií pre deti. Určite to bol veľmi dobrý krok dať ju na túto školu namiesto integrácie na klasickej ZŠ, tam by s nimi nikto takto nepracoval.

autor
26. mar 2024

@kopytko03 ďakujem krásne za komentár, môžem sa prosím spýtať, dcérka má akú dg? Ďakujem ešte raz 🍀