Sono prsníkov v Bratislave - rýchly termín

mili7
8. apr 2022

Ahojte. Potrebovala by som čo najrýchlejší termín na sono prsníkov. Viete mi poradiť, kam ísť v Bratislave? Riešil to niekto aktuálne? Ja chodím pravidelne do Ružinovskej polikliniky, ale tam majú najskorší termín až na september.

janai1
8. apr 2022

@mili7 Medira - doktor Kubica v Dubravke - bez objednania ale zaplatíš si to
Dnes ordinuje do 13

modro_zelena
8. apr 2022

@mili7 KOCH. Tiež sa čaka ale nie až toľko.

japko123
8. apr 2022

@mili7 skus sono na poliklinike mytna alebo na poliklinike sustekova

thereisabear
8. apr 2022

@mili7 pPrortg na Mýtnej, termín som mala o pár dní

basska_b
8. apr 2022

Ja som bola v ProCare na Trnavskom myte. Neplatila som nic, termin o 4 tyzdne.

7lenka11
8. apr 2022

@modro_zelena Koch má najbližšie voľné termíny na august a potom jesenné termíny :D ja som sa objednávala na začiatku roka a dali mi termín na máj...

chestnut
8. apr 2022

@modro_zelena asi najdlhsia cakacka v ba

Autoroka doktor pro, termin som mala na druhy den

fanta
8. apr 2022

@mili7 http://www.mdclinic.sk/polikliniky/poliklinika-...
Termin som mala hned na druhy den. Treba zavolat, ak nedvihaju, tie baby potom zavolaju spat.

brezza
8. apr 2022

Ja som bola na Heydukovej. Termin rychlo.

modro_zelena
8. apr 2022

@7lenka11 @chestnut
Čože? Ja som sa objednavala v decembri na február :D tak to som prekvapená.

lenkapap
8. apr 2022

@mili7 skus Mudr. Kotek Vajnory

7lenka11
8. apr 2022

@modro_zelena no mňa upozornil môj gynekológ u nich, že majú dlhé čakacie lehoty na sono.. zrejme im vypadli nejakí lekári alebo majú až moc pacientov v porovnaní s ich možnosťami...

elizabeth88
8. apr 2022

Poliklinika Sustekova,to som bola do par dni od objednania

mili7
autor
8. apr 2022

Ďakujem dievčatá, veľmi ste mi pomohli. Skúsim obvolať.

xiaomi_
8. apr 2022
sima7
11. apr 2022

@brezza a ako tp prebieha plati sa? Treba aj vymenny listok a ak ano ako dlho plati

brezza
11. apr 2022

@sima7 vymenny listok mi dala gynekologicka. Neplatila som nic. Myslis sono ako prebieha? Ako ked sa tehotnym pozera babo cez brucho, ale tu ti kontrolujú prsia

sima7
12. apr 2022

@brezza nie nie to poznam priebeh len ze ci staci telefonicky a ako dlho je vymenny platny lebo ja mam od decembra

mili7
autor
12. apr 2022

@fanta Ahoj. Plati sa v tej MDClinic za sono, ked mam vymenny listok? Nikto mi tam nedviha, tak sa nemam ako infirmovat. Asi sa objednam online.

fanta
12. apr 2022

@mili7 ahoj, ja som isla ako samoplatca, takze som platila 35 Eur. Neviem ako je to s vymennym listkom. Som prekvapena, ze nedvihaju. Mne ked nedvihali, hned o chvilu volali spat.

fanta
12. apr 2022

@mili7 a inac online terminy boli uplne ine, ako ponukli mne. Na internete ukazovalo obsadene davno dopredu, ale mne ponukli termin hned na druhy den.

mili7
autor
12. apr 2022

@fanta Volala si na tú pevnú linku na recepciu?

fanta
12. apr 2022

@mili7 ano

brezza
12. apr 2022

@sima7 ja som mala aj starsie vymenne a nikto nikdy nic neriesil. Objednava sa telefonicky, ja som s nimi aj mailom komunikovala.

brezza
12. apr 2022

@sima7 http://www.ousa.sk/sk/prevencia-a-pzs/preventiv...
A bola som u MUDr. Jany Stanovej a ked tak premyslam tak vymenny listok som mala 5 mesiacov stary a nikto neriesil

sima7
12. apr 2022

@brezza ďakujem 😉

freeja
20. apr 2022

@janai1 ahoj, prosim ta, aka je cca cena za sono prsnikov? Vdaka 🙂

janai1
20. apr 2022

@freeja prsia neviem, ale za brucho som platila 25€ a rameno 20€... takže tak cca to bude

freeja
20. apr 2022

@janai1 dakujem 😉