Solárium v Bratislave

sima338
7. feb 2021

Ahojte,

máte prosím tip na dobré solárko v BA v Petržalke, v Starom meste, poprípade aj inde, kde ste boli spokojné, sú tam profesionáli a všetko sa vám páčilo.

Samozrejme, plánujem ísť až keď sa uvoľnia opatrenia, ale chcem sa na jar a leto trošku opáliť, som bledá ako stena a neviem, či sa podarí vycestovať za slnkom a opálením niekde k moru.

Nemám so solárkom žiadne predchádzajúce skúsenosti, tak si prosím vaše rady a tipy na nejaké dobré.

Ďakujem.

Peknú nedeľu.

eskop
7. feb 2021

@sima338 za mna najlepsie v celom meste, bola som asi v 8mich a nikde ma tak nechytilo ako tam. Akoze vchod vyzera kadejako ale kvalitne solarka a dobre ceny maju, aj dost ludi tam chodi ale maju asi 5kabin. http://www.solariumluxura.sk/?page_id=32

gabika0825
8. feb 2021

@sima338 neviem či sa dostaneme do solárka na jar... veľmi optimistické 😄👌🏼 A čo sa týka solárka som spokojná v Dúbravke v skleníku (hneď po schodoch od hlavnej cesty) tiež sa tuším volá Luxura. Ale o tom v petržke som tiez počula, vraj veľmi dobré. Ale nebola som tam. Ešte ma napadlo že som chodila aj do starého mesta ako je bývalá škola Jesenského. Golden tan solárium sa to volá. Tam som bola tiež spokojná solárka mali super 🙂