Skúsenosti s Biodent Bratislava

1987rybka24
17. mar 2023

Mate prosim niekto osobne skusenosti s touto klinikou? Davali ste si tam robit protetiku? Za kazdu recenziu dakujem

maxina2002
13. apr 2023

@1987rybka24
@1987rybka24 dobry den chystam sa tam buduci tyzden na konzultaciu tak Vam dam vediet pokial uz ste tam neboli.

frantiska
2. máj 2023

@maxina2002 ako ste dopadli prosim

obleckodogymu
2. máj 2023

Chodím tam, som spoko 😊len treba rátať s vyššími cenami😊

anitram123
30. jún 2023

Tej klinike sa vyhybajte na míle.. mala som tam ist pracovať, som z odboru. Ked som videla ako to tam funguje a ako narabaju s pacientami. Nikdy v zivote by som si tam nedala spravit ani preventivnu prehliadku! Nedoporucujem, ludi tam.beru len ako stroj na peniaze, absolutna neodbornost a neprofesionalita.

veva011
25. júl 2023

Ja som tam bola predpar týždňami na dentálnej hygiene a tiež som sklamana:( čakala som za 79€ viac, za pol hodinu to rýchlo spravili a nič viac mi k tomu nepovedali, ani že po koľkých hodinách môžem jest. Odflaknutejšiu hygienu som ešte nezažila. Ach jaj a to som si myslela, že keď si priplatím bude to spravené lepšie. A ďalšia vec už začínam aj ja veriť, že negatívne komentáre mažu. A ak toto niekto číta, kto ma dobrú skúsenosť s nejakou zubnou klinikou kľudne aj mimo BA prosím dajte vedieť, ja si za kvalitu kľudne aj priplatím.

anitram123
25. júl 2023

@veva011 Dobrá klinika je v Dúbravke, Digital Dental Clinic. Pekna klinika, super prístup, a kvalitná robota. Čakacia doba 1 deň, podľa toho, ako je to akútne. Fakt doporučujem.

karina_0
5. júl 2024

Pre Vaše dobro, mám skúsenosť s touto klinikou a ešte veľmi pekne povedané - ak si vážite svoje zuby a peniaze, nechoďte tam. Dovolím si povedať, že mám veľmi dobré zuby. Riešila som iba drobný problém, kde na tejto kliniky z neho spravili cez 300€ účet čo musela opravovať už profesionálna klinika. Keby som mala viac času, veru že to aj riešim inak. Ak dokonca máte v histórii niake kazy( čo ja som nemala), tak naozaj za takú sumu Viete využiť iné kliniky v BA. Je ich požehnane.