Skúsenosť s gynekológiou v OUSA

ivakubo
10. aug 2023

Dobry den, ma niekto skusenost s postupom a cakacou dobou na oddeleni gynekologie v Ousa?
Nemam zavazny problem, no bola som na vysetreni a nasli mi polyp na maternici, ktory treba dat von. Bola som v Ousa na vysetreni, spravila som si predoperacne vysetrenia, nasledne som odovzdala vysledky spolu so spravou z anesteziologie, s tym, ze mi budu volat kedy mam prist na zakrok. Uz presli dva mesiace a stale mi nik nevolal. Tak sa chcem len spytat ci ma niekto podobnu skusenot a mam este cakat, alebo mam volat ci na mna "zabudli"... podotykam, predoperacne a anesteziologicke som odovzdala pred dvomi mesiacmi. Dakujem za vase skusenosti.

xux
10. aug 2023

Oni zvyknu volat zo sukromnych cisel, nemohlo sa stat ze si nevedela a omylom to odignorovala? Lebo vsak predoperacne vysetrenia pokial viem maju platnost nejake 2 tyzdne, takze tie tvoje uz vobec nie su aktualne.. ak sa nahodou mylim, niekto ma opravte

luccija
10. aug 2023

@ivakubo myslím si, že na teba zabudli.Uz bude treba nové predoperačné...

ivakubo
autor
10. aug 2023

@xux pre istotu som si skontrolovala zoznam neprijatych hovorov od kedy som odovzdala vysledky a ziadne nezname cislo tam nie je. Och, budem tam zajtra teda volat

xux
10. aug 2023

@ivakubo urcite tam volaj. A potom bacha na to, nie nezname cislo ale vyslovene sukromne, takze cislo ti neukaze. Teda tak aspon volali nam, no aj nas na to dopredu upozornili. Kazdopadne drzim palce. Aj ked uplne nechapem preco si si mala dat robit predoperacne vysetrenia bez terminu zakroku. Predsa tie maju naozaj kratku platnost.. tie si mala doniest podla mna ked sa ide na prijem, nech su aktualne. Hm zvlastne.

ivakubo
autor
10. aug 2023

@xux tomuto nerozumiem ani ja, na vystreni som bola koncom marca, kedy mi bolo povedane, ze si mam spravit predoperacne, vybavit anesteziologiu a nasledne budem volana na zakrok. Predoperacne som mala 16.5. a anesteziologa 19.5.
Zatial sa mi nepodarilo dovolat. Urcite dam vediet ako to nakoniec cele dopadlo.
Vraj tam takto funguju, ze davaju termin zakroku az potom...?

xux
10. aug 2023

@ivakubo je to velmi zvlastne, nerozumiem tomu

zuzike123
11. aug 2023

@ivakubo mne dal dr orientacny termin zakroku (rozptyl 2-3 dni) podla ms, podla toho som si vybavila predoperacne+anesteziolog+rtg pluc a medzitym mi dr upresnil datum opky