Škôlka pre histaminika v Bratislave

bonynka1
21. mar 2022

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o recenzie (odporucenie) skolky v Bratislave pre dieta, ktore musi mat specialnu dietu (teda aby mu vedeli stravu prisposobit). Chceli by sme okrem toho, aby vela casu travil vonku (minimalne raz denne, aby chodili von) a respektujuci pristup. Lokalita idealne Nove mesto, ale pripadne aj Ruzinov, Stare mesto, Raca. Dakujem za tipy🙏🍀

travelllerka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonynka1
autor
21. mar 2022

@travelllerka ano, uz mi poslali zoznam, dakujem za tip 🙂 takze ste s happy spokojni?

travelllerka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonynka1
autor
21. mar 2022

@travelllerka dakujem za tip. No u nas v skolke praveze nechodia skoro vobec von (raz za tyzden niekedy ani to nie) a dost na nich kricia 🙈 teda na nasho nie, ale domov chodi s cervenymi rozkusanymi perami od stresu 😒 najprv som myslela ze sa mu herpes robi a uz som si to odsledovala na fotkach ze si hryzie peru v skolke a aj mi to potvrdil…takze takemuto pristupu by som sa rada vyhla, kedze je na to citlivy a poslucha aj bez kriku 😁

travelllerka
21. mar 2022

@bonynka1 my sme si na prvé mesiace priplatili aj kamerový systém, že sme sa pozerali, čo dcérka robí, síce zvuk k tomu nie je, ale bolo to fajn vidieť ako fungujú. To ozaj nemate v škôlke dobre, keď na nich kricia.