Sexuológ v Bratislave

gavbar
16. máj 2023

Ahojte. Uz dlhodobo mam problem s nechutou k sexu. Nepociyujem ziadnu potrebu a uz sa to dost odraza na nasom vztahu. Mam maleho rocneho synceka. Ale problem bol uz aj predtym ale po porode je to extrem. Od porodu sme mali sex asi5krat ale viac sa neviem prinutit. Mam tiez pocit ze je to tum, ze mam pocit ze mi manzel dost nepomaha ale cele je to ako zacarovany kruh. Nespim s nim lebo to neklape a neklape nam to lebo spolu nespime.
Neviem sa pri sexe ani vzrusit ani dosiahnut orgazmus. Kedysi vsetko fungovalo aj niekolkokrat dokola.
Mate niekto skusenosti so sexuologickou poradnou? Pomohlo? Koho odporucate?

barborka124
24. máj 2024

@gavbar ja som dllho asi 4 roky hladala odborbika v bratislavskom kraji a nakonoec som nasla ale samozrejme za 100 eur ale nelutujem pomohlo ... aj za 140 som nasla ale zenu a ja som chxela chlapa on je aj sudny znalec zaobera sa oedofiliou a tak a jeho zena je toez sexuologicka ona je skor ako terapeutka mozno by som sla aj k nej kebyze mam este dalej problémy on je skor diagnostik ale ja som chcela muza lebo aom chcela muzsky pohald na problem lebo zas moj muz ma malo chut na sex.... ten doktor sa vola Dusan Kešický platila som vopred 100 eur ale spokojna som vola s jeho pristupom aj ze ma chxel hned odporucit svojej zene uz po telefonickom kontakte vedel ze to bude skor ma terapiu ale aj rozhovor snim a jeho rady a fakt ten pohlad na ,,muzov" problem mi pomohli.... este davnejsie som bola nejako asi zadarmo v ruzinovskej poliklinike ale spokojna som nebola nic nove som sa tam nedozvedela nic moc proste :D drzim vam palce riesite to nenechajte to tak...lebo si to budete vycitat potom mozno ked uz bude neskoro 🙂 my mame 10 mesacneho chlapceka tiez inak 🙂 je to zmena pre zenu hormony a tak no drzim palce teda 🙂