Sekcia a vaginálny pôrod po sekcii - Bratislava

kattien1992
3. nov 2022

Ahojte. Prosím máte niekto skúsenosť po akútnej sekcii s vbac?poprípade doktora, ktorý je tomu naklonený? Prvý pôrod som mala na antolskej u Dr. Vinczeovej, ale nebránim sa ani inej pôrodnici. Medzi sekciami je/bude 23 mesiacov. Ďakujem za každú radu,skúsenosť, kľudne aj do sa.

zzuzicka9
3. nov 2022

@kattien1992 Ahoj, ja som mala 1vy porod akútnu sekciu ( v ruzinovskej), 2hy po 22 mesiacoch vbac ( koch). Bolo to pred 4mi rokmi a vtedy mi moja mudr povedala, ze jedine v ruzinove, alebo u kocha su ochotný skusit prirodzeny pôrod po sekcii v takom kratkom casovom horizonte.

jarnajar
3. nov 2022

@kattien1992 vbac sa momentálne odporúča v Ružinove.

ivangeline
3. nov 2022

U mna nebol absolutne problem v Kosiciach v Novej nemocnici. Hovorila som,ze chcem prirodzene. Vsetko bolo v poriadku. Ziadne rizika. A bolo prirodzene.

cutinka2
3. nov 2022

Moja svagrina pred rokom na kramaroch porodila prirodzene, od akutnej sekcie to bolo 19 mesiacov

natalala
3. nov 2022

@kattien1992 myslim, ze tato osveta, ze prvy cisarak neznamena automaticky aj dalsi sa pomaly siri uz vsade. U Kocha su urcite tomu nakloneni. Ja som mala akutnu sekciu 2020, teraz 2023 budem rodit tiez tam a uprimne sama neviem ako to dopadne 🙈

katariinam
3. nov 2022

V ruzinove prof zahumensky je super.

marci77
3. nov 2022

aj na antolskej napr. Dr.Janac

soncita
3. nov 2022

V Ružinove, 2 roky dozadu som rodila prirodzene po akútnej sekcii

darkswan
3. nov 2022

@natalala ano zial, podla mna uz sa v BA skoro nik nenajde kto by automaticky isiel do druhej sekcie, mam pocit, ze teraz prirodzeny porod aj cez mrtvoly

miriter
Odpoveď bola odstránená
Zobraz