Salón na vyplnenie vrásky medzi očami

6. feb 2024

Baby, poraďte mi salón v Bratislave, kde si mam dať vyplniť vrásku medzi očami.
A čo je lepšie? Botox či kyselina hýbal.?

Ale zas nie salón, kde za otvorenie dverí zaplatím 190 eur.

Ďakujem

PS potrebujem byt pekná v sobotu.

deti95060810
6. feb 2024

je tu aj skupina - tu na MK... plastická chirurgia a estetická dermat. - isto poradia.

crazy_cat_lady
6. feb 2024

salonov je vela, ale riesit botox styri dni pred udalostou :D ved len kym sa objednas .. a keby ta aj rovno vzali zajtra/pozajtra, tak mozes mat opuch, chrasticky po vpichu atd..

zuzubb007
6. feb 2024

Tak do soboty budeš pekná chrastava a modrava aj keby ti to spravia hneď teraz, za 20 euro ti to nik nespravi

autor
6. feb 2024

@zuzubb007 aha, to som nevedela 😳

autor
6. feb 2024

@zuzubb007 aha, myselala som že to bude v pohode 😳

naomielina
6. feb 2024

Ahojky. Skús si zavolať do Skinklinik...pozri si to kľudne aj na nete...keď nič nemenili cena za 1 lokalitu je 90eur. Milá pani doktorka, ktorá vždy poradí. Modrinky som nemala nikdy to skôr z kyseliny ako botoxu a chrasty nečakaj...možno len trošičku v mieste vpichu keď pôjde troška krv aj to len po procedúre....na druhý deň nie je nič vidieť...

henikap123
6. feb 2024

Známa bola nie v bratiskave nedali jej kyselinu hyaluronovu ale botox do vrások cela nad perou atd a práveže prvé dni nebolo nič vidno, potom po pár dňoch cítila niečo ztrpnute, cítila že ťažšie sa Jej hýbe s perami. No len jej dal malo - ml do injekcie a mala ísť zase ale už sa vykašľala na to.
Tak len reagujem na to že do soboty nebudeš “krajšie” vyzerať, možno pri kyseline?to sa už neviem vyjadrit.

bororka
6. feb 2024

Botox má nástup do 2 týždňov, teda za 4 dni môžeš začať pociťovať jemné znehybnenie ale zázrak nečakaj. Botox ti znehybní časť tváre, kt. si dáš napichat a časom, tým že ju jepouzivas sa vrásky vyhladzuju. Ale časom, nie je týždeň. Pokiaľ máš hlbokú vrásku ktorú chceš vyplniť, nato je kyselina. Moja skúsenosť je, že efekt s minimálnym opuchom bol okamžitý. Ja neopucham ani moc nekrvacam. O chrastach som ešte nepocula.

autor
6. feb 2024

@bororka kde chodíš? Do akého salónu?

lizatko1009
10. feb 2024

Záleží ci máš hlbšie vrásky, ak áno musí ísť najprv botox a potom výpln kyselinou botox u nás vychádza ta oblasť 80e a hyaluron podľa potreby a materiálu ten vie sa hýbať od 150e-220€ jeden ml ak je potrebné menej, cena sa upraví a prerata

bororka
11. feb 2024

Ja chodím do NR k perfektnej doktorke, teda sa mi oplatí cestovať. Cena je bezkonkurenčná a ona je neurologička, teda jej dôverujem 200%
Keď som sa dala pichať tu v BA( 3 rôznymi doktormi), botox mi vydržal, ak vôbec 3 mesiace.
U nej mi kyselina vydržala vyše 2r a botox som išla 3m, 6m a 9m.