S ktorou donáškou potravín máte dobré skúsenosti?

26. jún 2024

Ahojte, keďže nemám skúsenosti s donáškami potravín domov, prišla som sa poradiť. S ktorou donáškou v meste Bratislava mate dobre skúsenosti (tesco, delia, iné cez bolt)? Dá sa platiť aj stravenkami?

janai1
26. jún 2024

Edelia a Wolt market

sissy27
26. jún 2024

Ja mam skusenost iba s tescom, spokojnost.
Kolegyna pravidelne objednava cez edeliu, tiez je spokojna.

zaphyra
26. jún 2024

My pravidelne objednavame tesco a som velmi spokojna. Parkrat som objednala lunys a tiež aom bola spokojna.

3009
26. jún 2024

Ja pravidelne objednávam Deliu a Tesco. U Tesca mi vadí, že veľakrát nedonesú všetko čo si objednáš. U Delii sa to nestalo ani raz a to už objednávam od korony.

siska53
26. jún 2024

Edelia

petamich
26. jún 2024

ja objednavam najcastejsie Wolt alebo Edeliu, Wolt preto lebo su expresne rychli

gejb
26. jún 2024

Tesco. Ale platba len kartou

tatiana2235
26. jún 2024

Ja som bola s edeliou spokojna, kym sa mi nestalo nasledovne: objednala som si maliny, ktore mali napisane na webe ze povod Holandsko. Boli o 1 euro drahsie ako ine, co mali napisane ze povod Portugalsko. Doniesli mi maliny, ktore mali napisane, ze povod Portugalsko za vyssiu cenu, za ktoru predavali tie z Holandska. Ked som sa stazovala, tak mi zacali vysvetlovat, ze ten vyrobca ma farmy aj tam aj tam, ale to ze na webe zavadzaju ich vobec netrapilo...

luccija
26. jún 2024

Tesco vždy všetko v poriadku, pekne ovocie, zelenina a prídu vždy nacas

ririka
6. júl 2024

Tesco. Objednávam z tohto obchodu pravidelne každý týždeň som vždy veľmi spokojná treba si na Kubu vždy prekontrolovať všetko pozrieť podľa zoznamu že či to došlo a teda všetko je podľa mňa vždy za mňa v poriadku tento reťazec za mňa vedie určite objednala som rôzne z tých čo ľudia spomínali ale Tesco za mňa vedie