Romantická reštaurácia v Bratislave

16. júl 2024

Ahojte poradite romantickú reštiku v Ba
chodime dosť často a už dochadzajú miesta
dakujem za tip
maželka je v skupine preto anonym

vanilkovazmrzka
16. júl 2024

Gatto matto v rusovciach

bela30
16. júl 2024

Lietajuca restauracia v BA.

veronka1996
16. júl 2024

Hostinec Pod lipami na Hradskej alebo Patkoš na Hálkovej.

crazy_cat_lady
16. júl 2024

nam sa celkom pacilo aj u Taliana 🙂

cindy22
16. júl 2024

U Taliana
Alebo ešte na hrade s výhľadom na mesto. Myslím ze sa vola Hradná.

marcellka32
16. júl 2024

Mne sa teda u Taliana nepáčilo
Odporúčam Sogu

liz_lemon
16. júl 2024

@veronka1996 to akoze odporucas krcmy, ako romanticke miesta?

veronka1996
16. júl 2024

@liz_lemon Majú svoje čaro. Ja som sa nikdy necítila dobre v drahých nóbl podnikoch.

ajajaj00
16. júl 2024

Kogo,Ufo,Jasmin sice neni romantika ale ked sedis vonku na terase je krasny vyhlad..aj Parlamentka je fajn..

autor
16. júl 2024

@vanilkovazmrzka s tym detskym kutikom je to o hubu tam chodime so synom romantika nula bodo , boli sme v ich pobočke v meste na Panskej a lepšie bez syna samozrejme a to bolo fajn

vanilkovazmrzka
16. júl 2024

:D ok ja som tam bola raz a bolo to vecer a ziadne deti tam neboli. Ano na panskej je tiez super, len tak vzdy plno zase

autor
16. júl 2024

@bela30 chceme ist na večeru nielen na drik dakujem

autor
16. júl 2024

@veronka1996 cheme vyrazit za romantikou na pivnú pohodičku nie sme dakujem

autor
16. júl 2024

@marci77 toto je môj plan B , boli sme tam už a fajn

compra
16. júl 2024

Ja mam rada Olive you v River parku. V piatok tam hrava aj taky dj taku lounge music

autor
16. júl 2024

U taliana sme často vždy na meniny žena to tam zbožnuje

lienka.7
16. júl 2024

Hradná restauracia

autor
16. júl 2024

@marcellka32 sogu aj niečo konkretné na jedenie ? to sa mi páči

autor
16. júl 2024

@ajajaj00 kogo aj niečo kontretne , lebo recenzie su všelijaké

autor
16. júl 2024

@lienka.7 je to tam krásne ale jedalniček nič moc taka klasika ale pozriem či maju sezonne menu dakujem

ajajaj00
16. júl 2024

kogo ma vyborny tatarak,papriky s fetou na grile,paradajkova polievka topka je grilovana chobotnica alebo ryba na udicu chyta ci ako to maju napisane ale je s prilohou zelena spargla a varene zemiaky vyborna a ich neskutocne gastanove pyre 👍🏻👍🏻

autor
16. júl 2024

@compra pozriem a niečo konkretne na jedlo ?

compra
16. júl 2024

Vsetko maju dobre. Za mna cestoviny s krevetami, ale aj poke dobre. Nic zle sme tam este nemali.

milanemila
16. júl 2024

Eck, Irin, Mlyn108 (to je ale Modra), Iasai, Baroza bistro, Meetmeat, Oma finefoods, Fatcat, Bistronomi, Thaimai, Sogu, Collet jadore, Da alfonso, Mezcalli, Bistric, Fach a moja srdcovka Sypka u Ludvika (ale ta je az pri Nitre). Su to rozne restiky cenovo aj typom kuchyne, ale vsade nam chutilo. Neviem ci su nejako extra romanticke, lebo ja toto mam trosku posunute a romanticke je mi vsetko kde nie su s nami nase 2 male deti a nemusim si vybrat jedlo, kt lubia aj oni a da sa jest v jednej ruke, ked mam v druhej babo 🙈😂
Za mna ale urcite romantika je Eck pri zapade slnka. Ak ale chcete ist na normalnu veceru a nie iba nejaky drink a tapas, tal rezervacie su 2 mesiace dopredu.
Na drink pred/po veceri ak by ste chceli nieco speci, tak urcite mirror bar v carltone.

autor
16. júl 2024

@milanemila fajn komplexne vysvetlenie , popozeram
bude to az v septembri čiže rezevračky su ok ak nebude volne pojdeme inam preto hladam viac tipov ale len Ba chceme to dať pešky/ taxi nech to trochu roztočime a ešte zvažujem hotel na 1 noc kvoli atmosfere akoby sme boli bezdetni
dakujem

milanemila
18. júl 2024

Este som vlastne zabudla aj na Ufo, to ma tiez celkom atmosferu. Ak mas instagram, tak super profil je cojebratislava, tam najdes tips na vselijake podniky, toho fine diningu je tam malo, skor take bezne.

autor
18. júl 2024

@milanemila dakujem