Reprofit Bratislava

tani111
25. máj 2022

Ahojte,

Je tu niekto kto bol v Reprofit v BA a ak ano ake maju zatial skusenosti?

Dakujem 🙂

kvetinka719
25. máj 2022

To by aj mna zaujímalo ☺️

snowww1
27. jún 2022

Ahojte, nikto nemá skúsenosti? Dnes som dostala termín konzultácie 19.8., ale tak počkáme...

tani111
autor
27. jún 2022

@snowww1 bola som na konzultácii, dokor vsetko vysvetlil a venoval sa nam viac ako hodinu, zatiaľ spokojnosť, to sa nedá porovnať s Gynfivov v Ba a k ich neludskemu pristupu. Držím palce

snowww1
28. jún 2022

@tani111 ďakujem, môžem ti napísať IP?

tani111
autor
28. jún 2022

@snowww1 môžeš

bublinkaa12
8. júl 2022

Ahojte, moja skusenost z reprofitu je velmi pozitivna. Zatial len uvodna konzultacia, no padla mi sanka z odbornosti, pristupu a ludskosti lekara. Mam skusenost s lekarmi gyn fivu a iscare a to sa neda porovnat. Odporucam

tani111
autor
8. júl 2022

@bublinkaa12 súhlasím

ffilmuska
9. sep 2022

@tani111 ja idem o necely mesiac, potesila ma sprava, ze moj lekar z brna sa presunul do BA, velmi dobry pristup, zlata recepcna, mile sestricky. Gynfiv jedina pozitivna a mila bola pani recepcna, zial. Dufam, ze presunu skoro aj vsetky ukony do BA.

kundiboo
6. okt 2022

ahojte, tak aj ja premýšlam nad BA, chcela by som to urobiť tak že konzultácia + kontrolné soná pred odberom vajíčok tam a samotný odber a vklad v Brne, to vraj v BA ešte nerobia. Dámy ako ste pokročili pls ?

ffilmuska
7. okt 2022

@kundiboo ano, tak sa to zatial aj stale robi, ja uz sa pripravujem, mam dlhy protokol. Odber bude v Brne. V BA nemaju zatial vsetko schvalene poistovnou. Na sono idem v BA. Drzim palce

kundiboo
7. okt 2022

@ffilmuska aj ja tebe držím palce. ak sa môžem opýtať, kvoli čomu riešite ivf?

ffilmuska
7. okt 2022

@kundiboo dlho sa nedarilo, potom som potratila, zasa sa dlho nedarilo a vlastne nikto nevie preco, ale mam nizke endometrium, na lieky nereagujem…mala som vsak teraz pauzu dlhsiu, tak dufam, ze uz sa zadari. Spermiogram tiez nie je top, ale tam si vedia vzdy poradit 😀 a vy ako?

pietrula
14. okt 2022

@kundiboo
@ffilmuska Baby, ako sa dari? Ja tiez zvazujem ist sem.

ffilmuska
14. okt 2022

@pietrula ja sa zatial len pripravujem a sono az o 10 dni…dufajme, ze vsetko dopadne dobre, drzme si palce! Inak ja som s nimi a ich pristupom nadmieru spokojna! A vysledky maju tiez dobre. Nemenila by som!

pietrula
14. okt 2022

@ffilmuska maju v ba viac ako 1 lekara? A robia vsetky dni v tyzdni?

kundiboo
15. okt 2022

@pietrula ahoj, my ešte nie sme objednaní ale po včerajšom verdiktu ze je problém aj u mna a sakra veľký tak inú možnosť s kombináciou zlý spg + nepriechodné vajcovody nemáme.....ale musím sa troska dst psychicky dokopy

ffilmuska
16. okt 2022

@pietrula robia kazdy den a lekarov je viac. Kolko a ktori netusim, ale v case sona mi hned povedali, ze bude ina lekarka

leticia22
23. nov 2022

@ffilmuska ahoj, môžem sa opýtať ako si dopadla? Ja mám tiež problém so sliznicou😔

ffilmuska
23. nov 2022

@leticia22 ahoj velmi zle, 7 vajicok a nakoniec 5 vhodnych, zastaveny rast v 4 dni, odporucili dna vysetrenie spermii, nechapem len, preco to neurobili ihned, neodporucili aj dalsie vytriedenie spermii pri oplodnovani…zbytocny cyklus a vyhodene peniaze. Nic to, uz budem mudrejsia. Znova zacinam az v januari, teraz uz by sme to casovo nezvladli, vraj maju v decembri zatvorene dlho. A ty ako???

leticia22
23. nov 2022

@ffilmuska a ideš napriek tomu do isteho centra?

ffilmuska
25. nov 2022

@leticia22 idem este raz a ked nie, tak vymenim 🤷🏻‍♀️

misha753
19. jan 2023

Ahojte baby
@ffilmuska och to mi je luto mne sa stalo to iste ale v Nitre, 17 odobratych iba 8 zrelych oocytov, a po 3 dni to vsetky vzdali a nemali sme nic na vklad, a to sme mali dna fragmentaciu vysetrenu....zistili vam nieco preco sa vam to stalo?
@leticia22 @kundiboo @pietrula - uz ste sem zacali chodit? neviete niektora ci neplanuju zacat robit aj OPU atd? ako to funguje ked konzultacie sona atd mate v BA a potom OPU v Brne tam vam to potom robi iny lekar?

ffilmuska
19. jan 2023

@misha753 planuju robit vsetko, ale nemaju potrebne povolenia, takze vsetky zakroky okrem ultrazvuku a vydaja liekov, receptov, konzulktacii sa robia stale v Brne.
Nezistili, mozu byt vraj nekvalitne vajicka a odporucali aj darovane, avsak do tohto stadia som zatial nedosla a dufam a pevne verim, ze nebudem musiet. Odporucili tiez dalsiu stimulaciu s nizsou davkou hormonov, ci to bude mat vplyv na kvalitu…drzme si palce
Mrzi ma to a hlavne, ked si ich mala tak vela a nic , budem drzat palce!!! Urcite je tam niekde aj pre nas jedno babo rezerve 😀

pietrula
6. mar 2023

@misha753
@ffilmuska
@bublinkaa12
@tani111
@kundiboo Baby, neviete, ci Dr. Bagocsi uplne prestupil z Reprofitu do Iscare?

tani111
autor
7. mar 2023

@pietrula ahoj, neviem, treba si tam zavolať.

snowww1
7. mar 2023

@pietrula čožeee? Ja sa k nemu chystám v cca máji,

pietrula
7. mar 2023

@snowww1 v iscare robi uz par tyzdnov. Ale ci aj paralelne v reprofite, to som prave chcela zistit 🙂

pietrula
7. mar 2023

@tani111 opytali sa ma, naco to potrebujem vediet, ked to nie je moj lekar. A na UZV je vzdy ten, ktoremu vtedy vyjde sluzba..

ffilmuska
4. apr 2023

@pietrula ja som s nim nieco riesila minuly tyzden, ale za reprofit

katherina278
19. aug 2023

ahojte byby, neviete ako teraz bude fungovať reprofit v Bratislave? Ja som IVF podstupila v Brne a teda máme aj embryjká. Len by ma zaujímalo či bude možné chodiť na kontroly a konzultácie do Bratislavy a ked tak na vklad iba do Brna. Uprimne to cestovanie ma už ubíja. V Brne ked sa pýtam tak mi nikto nič nepovie. Dakujem