Rekonštrukcia bytu - Bratislava

8. dec 2022

Ahojte,
v januari by sme sa chceli pustit do rekonstrukcie bytu (kupelna-komplet, sadrokarton namiesto tatranskeho profilu v izbach na strope, v jednej izbe vstavanu skrinu, vymena podlahy v izbach, mozno malovka…). Viete mi odporucit studio v Ba, kde by mi to vsetko naplanovali, spravili vizualizaciu a nasledne vsetko zrealizovali, takpovediac na kluc? Existuje nieco take vobec?
Dakujem krasne za odpovede

zuzanka.zuzu
8. dec 2022

áno, existujú. ale nie 8.12. na január 😀 neviem či si si všimla situáciu na trhu, no je dosť problém s materiálom a tieto profi firmy neskočia do bauhausu na nákup deň vopred 😉

autor
8. dec 2022

@zuzanka.zuzu dakujem za ustipacnu odpoved. Snad si si ulavila 👍

autor
8. dec 2022

@zuzanka.zuzu btw nikde nepisem, ze chcem aby v januari boli vsetko v hotove. Ale ze sa do toho chceme pustit… cize tvoja odpoved je uplne nemiestna. Ale aj na takych musi slnko svietit

zalka
8. dec 2022

autorka tak @zuzanka.zuzu to myslela v dobrom,
na dobrých majstrov čakáš aj pol roka .. majú zadané termíny. Takto narýchlo hádam len šuflikantov nájdeš, a to budeš viac sklamaná ako spokojná.
Držím palec.

autor
8. dec 2022

Boze zeny, vy aj citate?! Kedze chcem studio, nechcem suflikantov 🤦‍♀️Ani jedna ste mi neodpovedali na otazku a ziadne studio neodpovedali

cee_68
8. dec 2022

Napr. dobryinterier.sk. Maju aj orientacny cennik na stranke. Nemam vlastnu skusenost, ale prace vyzeraju pekne.

autor
8. dec 2022

@cee_68 dakujem. Pozriem

niogarcia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anago
12. jan 2023

podľa mna takto na kľúč od jednej firmy je to predražene… kamoske sa tak zatočila hlava nad cenou. Jedna vec je dať si spravit vizualizáciu a potom zháňať majstrov. Manžel takto robil aj robí kupelne a tie ceny keď robil pre firmu a sám sú podstatne rozdielne…

autor
13. jan 2023

@anago dakujem. Ale my nikoho nemame a nepozname. A takto som sa chcela vyhnut spominanym suflikantom. Buduci tyzden ideme do Siku, aspon kupelne zeby sme takto poriesili. Maju sluzbu kupelna na kluc. A zbytok teda uvidime.

anago
13. jan 2023

keby si chcela, môžem odporučiť. V Siku to nebude najlacnejšie. My sme si v Merkury dali robiť vizualizáciu a zobrali od nich materiál a potom spravili kupelku, určite je to tak lacnejšia možnosť🙂

anago
13. jan 2023

… a na vstavanu skriňu kukni sharo.sk.
Ja mam tri vstavané skrine, každú od iného a ta od nich je najlepšia čo sa kvality aj ceny týka. A to som dávala naceniť kade tade v BA.

mamutka
13. jan 2023

My sme pred rokom prerabali a najhoršie bolo premyslieť si co chceme, vybrať z milión možnosti. Bála som sa, aki budú majstri, ale oslovili sme firmu, s ktorou sme mali kedydi skúsenosti, aj keď nie sú najlacnejšii. Ti co vykonávali, to sa chodili aj chlapi z vedľa zo stavby pozerať, ako dvaja dokážu makať. Slušní, dreli ako kone od rána do večera, jeden macher ma elektrinu, proste vsetko vymysleli. Tovar nakúpili, doviezli, proste paráda. Takže dajú sa nájsť schopní majstri, za komplet balík nejakého štúdia by som osobne neplatila. Takže to neporadím, ale ak nakoniec budeš chcieť majstrov, viem firmu doporučiť. Cakacka bola minimálne 6 mesiacov pred rokom

evinqua
29. máj 2023

@mamutka mas prosím kontakt na firmu ešte? O rok by sme chceli rekonštruovať tak pozerám niečo poriadne

mamutka
29. máj 2023

@evinqua pozri firmu Jadro-stav, za nás maximálna spokojnosť