Referencia na pôrodnicu Cyrila a Metoda

czuczova
4. máj 2023

Nemocnica s porodnicou Cyrila a Metoda Bratislava veľké sklamanie.Moja dcéra si túto nemocnicu zvolila ako prvorodička že tam chce ísť rodiť.V 40.tyzdni a 5 dní čiže po termíne pôrodu išla ráno na kontrolu s pravidelnými bolesťami.Mala ich krátko sekundové ale pravidelné.Bola vyšetrená a poslaná domov aj keď povedala že býva 35 Km od Bratislavy.Domov prišla 10.30.Bolesti stále trvalý v 4-5 minútových intervaloch.14.00 sme volali sanitku, ktorú nám odmietli že sanitka chodí iba k úrazom a nehodám.Dcera v bolestiach už šoférovať nevládala.Zohnali sme auto aj šoféra 15.00 Zo Senca do Ba sme stihli akurát nemocnicu Ružinov za 15 minút.Dcera rodila 15.55 už bola na svete jej dcérka.Odbornici na Antolskej sa môžu hanbiť.Zevraj teraz takto posielajú rodičky domov kým tie neporodila pred nemocnicou na parkovisku.

mimi2018
4. máj 2023

@czuczova tak to by som ti vedela o tomto povedať svoje..no skôr mňa už nemohli poslať domov 😁

babymama23
4. máj 2023

Pre mňa poradne na antolskej sú čistá katastrofa, to sú 3 hod. čakania. Čo sa pôrodu týka tak mám velmi dobré skúsenosti mňa zobrali na sálu ihneď aj keď som mala nepravidelné kontrakcie a na monitore mi pol hodinu neprišla ani jedna kontrakcia. Čiže pôrod super za mňa. Skôr čo som mala velký problém predýchať boli sestričky na šestonedelí. A hlavne konkrétne jedna ktorej meno keby viem tak s čistým svedomím zverejním ako najarogantnejšieho človeka akého som mala možnosť stretnúť. Podotýkam že to bola už postaršia pani ktorá pracuje na poporodnom oddelení kde je v celku dosť prvorodičiek a nemá v sebe kúsok empatie voči novopečneým mamičkám. A aby nebolo málo. Rodila som koncom októbra kedy bola už dosť zima, minutu potom ako som si prišla s čerstvo okúpanym synom na izbu pani zlatá prišla a otvorila všetky okná do korán keď som ich zavrela ona ich zase otvorila a takto to spravila tri krát za sebou. Za tie tri dni som už kypela od nervov a keby tam zostanem o den dlhšie verím tomu že by som jej už jednu buchla. 😃

barborachors
5. máj 2023

@babymama23 problémom Slovákov je to, ze sme predposrati zakriknuti narod, co sa nevie ozvat. Takuto sikanu by som ja nestrpela a zavolala by som si minimalne nadriadeného dotycnej, zavolala muzovi, ktorý by narobil taky humbuk, zeby este aj Jojka dosla 😂
Ked budu zeny ticho, nikdy sa tu nic nezmeni a tvoja dcera a dcera tvojej dcery budu takisto rodit ako zver, v nedostojnych podmienkach. Takze podme sa vyzalovat na konovi, miesto toho aby sme podávali staznosti, vsakze. A nie je to utok na teba, ale uprimna zlost, preco sa zeny nestazuju a neotvoria tie ústa a nedomahaju sa svojich prav. A aj písomne, a aj ked je po funuse. Netreba to nechat tak, za chvíľu nam budu skakat po hlave, ctene sestricky.

lubinkag.
5. máj 2023

@barborachors presne tak. A tak je to všade, nielen v spitaloch, Slováci sú hrdinovia doma a na internete. Keď sa majú ozvať za svoje práva, ani za svet a vždy nájdu milión dôvodov, prečo sa neozval. Tam nikdy lepšie nebude...

babymama23
5. máj 2023

@barborachors ja mam velku papulu ktorú som si dostatočne otvorila, v mojom komentári opisujem spravanie sestričky. To že som sem nevypísala moju reakciu neznamená že som ticho sedkala v kútiku.

panonia
5. máj 2023

Mne sa tam absolutne nepáčilo a to som bola len na praxi . Bohužiaľ som tam mala gynekologa jeho prístup bol otrasný. Nikdy by som tam nešla rodiť. Ružinov si vyber tam su uplne úžasný lekari.

bernardin1
8. máj 2023

@babymama23 mne taká jedna na veľkosť môjho poprsia 80 D v tehotenstve oznámila, že by som s nimi mala nakojit celé oddelenie a nie pýtať bebu pre dieta

bernardin1
8. máj 2023

@barborachors ja som sa ozvala, musela sa ospravedlniť a ospravedlňoval sa aj primár aj riaditeľ

engynka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielabadiar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz