Rajo - podniková predajňa

miskasiska
16. nov 2022

Ahojte, nedávno mi na nete vyskočilo video s výrobkami z podnikovej predajne Rajo v Bratislave. Viete mi poradiť, kde sa nachádza a hlavne akú majú otváraciu dobu?

marci77
16. nov 2022

@liz_lemon
a oplati sa tam ist? maju tam lepsie ceny ako v obchodnych retazcoch?

vikusjk
16. nov 2022

@marci77 ceny su o nieco lepsie, zalezi, co konkretne hladas. Maju tam vyrobky, ktore napriklad kvoli zmene na linke su oznacene ako chybne (napriklad cokoladovy jogurt v obale na ovocny jogurt) a tie su za lepsiu cenu, maslo bolo naposledy o nieco lacnejsie, ako v retazcoch (ak v retazcoch nie je akcia). Ja som tam dvakrat poslala manzela, ale pravidelne tam nechodime, lebo to mame trosku od ruky - je to priamo v sidle Rajo hore pri zlatych pieskoch

marci77
16. nov 2022

@vikusjk
pojdeme niekedy pozriet, ked pojdeme okolo😉
dakujeeeem za info

zuzike123
16. nov 2022

Napr bezlaktozove mlieko je vyrazne lacnejsie ako v obchodoch, to kupujeme na krabice. Tiez spomenute jogurty a tvarohy, ked konci/zacina linka za par centov sa oplatia, prip pred koncom spotreby.

minesasubu
16. nov 2022

My tam nakupujeme maslo 250g a maju ho za 2,29€ Ani v obchodoch ho nemaju take lacne , šľahačku v spreji , na varenie , na šľahanie , mlieko barista , rozne napoje a jogurty proste výrobky Rajo za nizke ceny 🙂

liz_lemon
16. nov 2022

@marci77 ja som tam nikdy nebola 😂

majkabambulik
16. nov 2022

@miskasiska ten ich obchod je take Lotto- nikdy nevies co tam najdes a ci sa ti oplati tam ist,alebo nie, pretoze oni nemaju telefon, aby si sa opytala ci nieco dostali. Takze niekedy maju iba acidko za vyhodnejsiu cenu, niekedy maju aj cottage cheese za 0.45 a niekedy aj jogurt. Druha vec je, ze v obale napriklad cottage s objemom 200g je iba 120 gr! Mas tam uvedene na stene, ze oni nezodpovedaju za to co najdes vo vnutri. Co sa tyka masla tak sa neoplati, lebo za 2.19 uz maju v akcii retazce maslo.

hyacintka
3. dec 2022

@miskasiska Po-pi do 16:00