Rady na romantický deň v Bratislave

21. júl 2021

Dobrý večer, prosím vás viete mi poradiť kam ísť s partnerom v Bratislave na “romantiku”?
Mali sme ťažšie obdobie plné hádok , akoby to začínalo celé upadať ale lubime sa jak kone a chceme to dať od znovu všetko do poriadku,prekonať tu krízu a byt znovu šťastný tak by som chcela od vás typy kam ísť ak si chceme urobiť pekný deň a kam ísť na večeru nejaké pekne miesto do reštaurácie. Nebyvam tu dlho tak nepoznám všetky kúty Bratislavy preto pýtam radu na dobrú restiku a nejaké typy na romantický deň. Ďakujem vam vopred a prajem ešte pekný večer 🙂

nikol789
21. júl 2021

Reštaurácia Rio, San Marten, reštaurácia UFO 🙂

nikol789
21. júl 2021

Aj v lindner hotel je krásna reštaurácia s krásnym výhľadom

zulusa
21. júl 2021

Ja by som zaradila masáš v Palawi, ak máte radi thajské masáže. Cez deň prechádzku v krásnej galérii na Dunaji - v Danubiane, ak máte radi pekné veci a umenie.

matovicova
21. júl 2021

Prechádzka v sade Janka Kráľa, alebo popri Dunaju, potom reštaurácia UFO, na streche je vyhliadka kde si date zamok na kovové srdce (na znak lásky) ❤️

hviera81
22. júl 2021

popri dunaji podvecer so zapadom slnka, alebo cez stary most. pre mna su toto romanticke prechadzky.... aj drink alebo vino na lodi je fajn. iny druh romantiky ja zase kupit si flasu vina a sadnut si k dunaju - v casti kde nie je milion ludi 🙂

anonym0001
22. júl 2021

Podniky okolo a pod hradom su pekne 🙂 napr. Zeitlos, pripadne vinarnicky okolo.

juliet86
22. júl 2021

napr ist do pristav v slovnafte a pozicat si motorovy cln popod mosty so sampanskym. alebo vecera na lodi na dunaji.

zuzika33
23. júl 2021

Skybar v meste na hviezdoslavovom je v lete pekny - treba zvazit rezervaciu i ked neviem ci je tento rok plno. pripadne terasky v eurovey, dobra talianska je tam napr al faro kde je mensi such. inak romantika moze byt aj prechadzka na devine, sandberg na zmenu; pripadne skor mestska prechadzka - vecera niekde v centre a potom peso starym mostom na petrzalsku stranu a popri dunaji na drink do UFA. alebo vecera v ufe a drink eurovea promenada.

henikap123
24. júl 2021

Keď som bola krátko v BA, tak pre mna bola velka romantika, že priateľ mal deku v aute a išli sme do auparku si kúpiť jedlo pitie a išli sme si ľahnúť do sadov Janka kráľa 🙂 ďalšie Čunovo prechádzka možno zaplávať si, autobusom tam viete ísť takze vínko so sebou môžete zobrať, niekto tu poradil večeru na lodi pri Dunaji, to je krásne.