Psychológ v Bratislave

andrea280160
21. apr 2021

Ahojte. Už to trvá asi 15 rokov, počas ktorých žijem s rôznymi traumami z detstva. Budim sa v noci s plačom, cez deň mám úzkosti. Hlavne posledné roky mám pocit že moja rezistencia voči tým traumám klesá, a začínam sa im poddávať. Terapiou mi bolo prekonávanie osobných limitov, či v športovej či v kariérnej rovine, ignorovanie bolesti, úplné vybitie bateriek, zachraňovanie najtoxickejších vzťahov. Dnes nemám nijaké koníčky, a po práci už len čakám na spánok. Začínam cítiť že nepostrádateľnou esenciou šťastného života je dokázať byť spokojný tu a teraz, to,čo mi vždy chýbalo. Chcem skúsiť psychológa, a nakoľko som už fakt v keli, myslím že nemám čo stratiť, už ani len ten čas. Môžete mi prosím poradiť nejakého fajn psychológa v BA(radšej ženu) s ktorým ste riešili podobné veci s pomohol/pomohla Vám? Rada by som niečo, čo preplati poisťovňa. S tým suvisi ďalšia otázka, potrebujem výmenný lístok? Čítala som že od začiatku roku 2021 už zase k psychológovi vymenný lístok nepotrebujem, avšak len na jednej stránke, a neviem si to Zrýchlene overiť, Pretože moja Obvodná lekárka Je z ProCaru,tym padom s ňou viem komunikovať iba osobne na vyšetrení, na ktoré sa musim Objednať na infolinkeA čakať nan tyzden. Dakujem krasne.

kannaway_kristina
22. apr 2021

@andrea280160 ja mám super psychologicku v Petržalke ak máš záujem chodim cez poisťovňu a výmenný mi dala psychiatricka ale môže aj obvodná

lucyinthesky1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea280160
autor
20. máj 2021

@kannaway_kristina odpovedam trochu s oneskorenim, ale v kazdom pripade budem moc rada ak mi das kontakt

mudrablondina
30. máj 2021

@kannaway_kristina ja by som bola tiež vďačná za kontakt na nu

kannaway_kristina
1. jún 2021

@mudrablondina psychológ Grešová, chodim k jej dcére volá sa Martina Lichnerová v Petržalke