Psychiater v Bratislave - stará škola

tome6158
26. okt 2022

Hladam psychiatra ktorá ma hned neodmietne len preto že v mládi som nebol vzorný občan proste psychiatea z starej školi. Viete mi niekdo poradit niekoho?

lulaby1982
26. okt 2022

Nerozumiem Vašim obavam,ak máte psychické obtiaže je povinný Vás vziať a ošetriť. Robiť si starosti ,lebo ste niečo robil v mladosti inak ako druhí ľudia ,nie je správny postoj

martinmmartin
26. okt 2022

To si pracoval ako ludovy prokurator v KSC na ochrane republiky? Ako stara ma ta stara skola byt???

solange7
26. okt 2022

@tome6158 ale klidek Gusto. Este som nevidela psychiatra, ktory sa pred stretnutim pytal ci si v mládí posluchal.

tome6158
autor
26. okt 2022

@martinmmartin jednoducha pdpoved hladám lekára ktorý ti dá čo potrebuješ nikdy som ro nezneuzíval ani nič také ale keď ma niekto začne presvedcovat že to nie ke dobré a nech skúsim prírodné výtažky tak na to nemam slov to bolo prve čo som riešil prírodné výtažky bilinly čajíčky a všetko čo je v dnešnej dobe dostupne v lekárňach no žial necítim sa dobre mam poruchy spanku depresie a sebavedomie vvprdeli a už ma to nebavy pokažde vysvetlovat a znova začne každy lekár že nazačiatok dáme niečo prírodne pre mna je to stratený čas a vyhodené peniaze
@martinmmartin
@martinmmartin

tome6158
autor
26. okt 2022

@solange7 tu nejde že či som poslúchal ale 13 rokov abstinujem a za posledny rok a pol mi dal zabrat a kvoli tomu mi asi boja sa predpisat niečo čo by mi mohlo pomôcť som rád že sa držim poznam človeka ktori po 11 rokov to vzdal a mal recidyvu a zložilo go to uplne no co ti poviem nie je to také jednoduché

solange7
26. okt 2022

@tome6158 To znie akoby si ten liek chcel, aj napriek tomu, ze ti ho tvoj psychiater nechce predpisat.

luccija
26. okt 2022

@tome6158 žiadny psychiater, keď opises ťažkosti Ti nedá bylinky a čaje.Skus Bánovská Ruzinov

julish
26. okt 2022

@tome6158 CMZ Matka v Petrzalke

tome6158
autor
26. okt 2022

@luccija dík za radu

tome6158
autor
26. okt 2022

@julish dalijem za radu

3009
27. okt 2022

@tome6158 na Záporožskej v Petržalke je viacej psychiatrov, skús tam.