Projekt Dostupné Bernolákovo

gavbar
4. apr 2021

Dobry den. Chcem sa spytat na skusenosti s projektom DOSTUPNE BERNOLAKOVO respektive DOSTUPNA ROVINKA. ide mi o to, ci uz niekto v domoch byva, ake mate skusenosti s dohadovanim sa, s realitnou kanc. FREEDOM REAL, ako sa bam pozdava hotova stavba, aka bola komunikacia pri dohadovani sa o kupe. Vsetko prosim k tomuto projektu. Je to jeden developer, jedna ealitka kazda skusenost mi velmi pomoze. Chceme si tam kupit bungalov ale uz som a docitala aj dost zlu recenziu. Dakujem.

gavbar
autor
6. apr 2021

@draik dakujem. Videlasom ten prispevok a preto sa snazim dopatrat aj k inym skusenostiam a neviazat sa na jednu recenziu. Vacsinou totiz recenzie pisu ludia, ktori nie su spokojni. Ale ani na fb ani tu ani nikde sa vobec nikto nevyjadril :(

draik
6. apr 2021

@gavbar
Čo takto vyraziť do terénu?

gavbar
autor
6. apr 2021

@draik a v tom terene zistim ako ci napriklad realitka neklame? Zaprve nebojte sa nola som tam dvakrat, zistujem si vsetko a vsade kde sa co da. Ale nazory ludi su dost dolezite pri takomto rozhodovani. Ked nie som stavbar mozem sa tam ist pozerat aj 100krat

draik
6. apr 2021

@gavbar
Keby ešte existovala možnosť, ako sa spýtať ľudí, ktorí tam bývajú...

gavbar
autor
7. apr 2021

@draik alebo keby existoval internet aby som nemusela v case pamdemie otravovat cudzich ludi 🙂 dakujem za radu

zuzanaen
19. apr 2021

@gavbar o dostupnom Bernolákove som už nie len že dosť počula ale aj zažila na vlastnej koži a nikdy viac

ivan1203
2. jún 2022

najhoršie skúsenosti s touto bandou, ako som v živote asi zažil :
https://ekonomika.pravda.sk/krajina/clanok/6288...