Prerábka v Bratislave

10. nov 2023

Viete mi odporučiť firmu alebo aj jednotlivca na prerábku panelákovej kúpeľne? Ďakujem

ravehami
10. nov 2023

My vsetko davame vzdy jadrostavu 🙂 uz nam robili asi 3x

autor
10. nov 2023

@ravehami oni robia v Bratislave? Lebo našlo mi adresy Strečno a Považská Bystrica sa mi zdá.

ravehami
10. nov 2023

Ano 🙂 su z daleka ale teda vzdy sme mali ich a vzdy vsetko tip top 🙂

mamutka
10. nov 2023

My tiež Jadrostav 😁 majú pre chlapov dom neďaleko, chodia na týždňovky. Makajú ako šróby, sú slušní, nam ti chlapi všetko premysleli, poriesili, slušne sa správali, no parada. Robili nám v prvom byte 15 rokov dozadu a v tomto dva roky dozadu

autor
11. nov 2023

@ravehami
@mamutka baby a cenovo ako sú? Cena práce za bytovú kúpeľku cca?

ravehami
11. nov 2023

To neviem, robili to na byte rodicov a nepytala som sa

mamutka
11. nov 2023

Netuším, my sme v tomto byte kúpeľnú mali urobenú, robil sa zvyšok bytu. A teda, bolo to pred dvomi rokmi, ceny šli hore. Treba si to dať naceniť. Boli drahší ako firma čo nám robila niečo iné, ale úplne iný level. Bežná firma napr príde a ako burani zbúrajú priečku, títo vedia, že je povolené jedine to vyrezať a vyniesť, inak to može poškodiť aj stenu susedom. Plus, čo sme si zmysleli, to zohnali, poriesili

domidb64
12. nov 2023

Ja môžem odporúčať Tiles.sk. Nám robili v lete komplet prerábku, teda aj vrátane kúpeľne a WC a musím povedať že krásne to spravili, presne podľa návrhu..veľmi sme boli spokojní. A sú priamo z BA.

autor
12. nov 2023

@domidb64 ďakujem 🙂

danyielli
24. nov 2023

@domidb64 a cenovo prosim? nemate aj foto? kludne sprava. Dakujem

dmata
14. mar 2024

@ravehami
@ravehami dobrý deň, mohla by som vás poprosit o bližšie info? Budeme tiež prerábať a máme v pláne jadrostav. Vďaka ak môžem poprosiť nejaký e-mail. Vďaka.

danyielli
14. mar 2024

@dmata skuste aj rentech oslovit, my sme si ich nakoniec vybrali

ravehami
19. mar 2024

@dmata Ake blizsie info?

mike098
28. mar 2024

V prípade že by ešte niekto zháňal kontakt na šikovného majstra tak viem posunúť kontakt na veľmi šikovného chalana ( majstra) . Robil nám kúpeľňu + terasu a sme nadmieru spokojný. A hlavne oproti firmám to urobil za omnoho lepšie peniažky. Dodržal presne všetko čo sme si dohodli. A nebol žiadny problém sním hlavne.
Bratislava a širšie okolie pôsobí.

j82s
4. júl 2024

@mike098 Dobrý deň, mohla by som poprosiť kontakt ? Ďakujem Vám pekne ☺️