Predpôrodný kurz v Bratislave

16. apr 2024

ahojte, viete mi prosim odporucit kvalitny predporodny kurz v BA ktory by mi realne aj nieco dal? Dlhsie uz hladam je ich strasne vela ale neviem si vybrat a ked uz niekde ist tak nech z toho aj nieco mam. Dakujem 🙂

snugglingduckling
16. apr 2024

tiež ma to zaujíma tak dávam komentár nech vidím reakcie 🙂

queen_mary
16. apr 2024

A kde chcete rodit? V ruzinove je fajn ist k marcela pisova, na antolskej je fajn gravifit..

autor
16. apr 2024

@queen_mary rodit budem v Bory

minesasubu
16. apr 2024

Ja som chodila k Martine Didekovej odporúčam je skvelá

sendhelp
16. apr 2024

@minesasubu tiez odporucam kurz p. Didekovej 🙌🏻

lauha21
16. apr 2024

Kurz som absolvovala u p. Didekovej, bol super a dozvedela som sa všetko čo bolo treba, bol aj partner 😊 potom som ku koncu tehotenstva objavila cvičenia s Marcelou Píšovou, má aj kurz - teraz v druhom tehu k nej chodim znova cvičiť, ale kurz už nepotrebujem tak neviem zhodnotiť 😅 no obe odporúčam ☺️

nairia
17. apr 2024

odporucam Gravifit. neviem ako teraz, ale bola som na takom vikendovom kurze. bol aj partner a dozvedeli sme sa vsetko, co sme potrebovali vediet.

julia_h
17. apr 2024

Ja odporucam cesky kurz, ktory sa da spravit aj online, ale teda my sme si spravili vikend v Prahe a bolo to dokonale. “porod je krasny”

lucina19
17. apr 2024

@minesasubu tak isto aj ja, perfektny kurz

nadej123
18. apr 2024

Ja tiez chodim k Martine Didekovaj.

autor
22. apr 2024

@nadej123
@lauha21
a ako sa viem prihlasit na kurz k pani Didekovej? lebo na stranke vidim len terminy stareho kurzu
https://www.martinadidekova.sk/
dakujem 🙂

autor
22. apr 2024

@nairia tiez som pozerala tento kurz celkom ma zaujal, cize oplatilo sa ano? a partner bol na celom kurze alebo iba ku koncu? teda nejaka cast kurzu

autor
22. apr 2024

@nairia a este otazka, kolko vas bolo cca na kurze? nejaka vacsia ci praveze mensia skupinka?

nairia
22. apr 2024

boli sme 3, to bolo v case covidu a myslim, ze aj bol obmedzeny pocet nejako. bolo to ale super, za mna fajn. dozvedela som sa vsetko, co som potrebovala vediet a teraz s odstupom casu uz po 2 porodoch hodnotim, ze to bolo dostatok informacii potrebnych. partner bol az druhy den.

nadej123
22. apr 2024

Ja som jej volala a ozvala sa mi naspat.

autor
22. apr 2024

@nadej123 a kolko cca stoji teraz kurz u Didekovej? a kolko je to spolu hodin kurzu?

zaphyra
22. apr 2024

Ja som mala zaplateny gravifit online kurz a co ja viem, nedalo mi to nic špeciálne v porovnani s tym, co sa da zistit zadarmo na internete.

lauha21
24. apr 2024

Ja som jej písala SMS a následne platila v hotovosti prvy deň

autor
24. apr 2024

@lauha21 ano uz som s nou tiez pisala 🙂

autor
25. apr 2024

@nairia citam ze kurz zahrna aj študijné materiály, vzorky od našich partnerov (krémiky, plienky, vitamíny,…) a občerstvenie priamo na kurze v štúdiu...bolo to tam? 🙂

nairia
25. apr 2024

ano, mali sme vsetko 🙂

autor
28. apr 2024

@lauha21 a este sa spytam, ten kurz u Didekovej je skôr zamerany na cvicenie alebo skor teoreticke veci o porode? resp. aky je to druh cvicenia ?viem ze teraz ma v ponuke 5 dni po 2h a v tom je hodinka cvicenia a hodinka prednaska

autor
28. apr 2024

@nairia ale cvicenie ktore by mohlo pomoct k porodu tam asi nebolo? asi skôr len tie teoreticke veci...prave zvazujem ci ist sem alebo k tej Didekovej :D neviem sa rozhodnut :D

nairia
29. apr 2024

nie, cvicenie v tom nebolo. cisto teoreticke veci ohladom tehotenstva, pripravy na porod, porodu samotneho a sestonedelia (kojenie, kupanie,...)
DOPLNAM: maju aj tehotenske cvicenia, ale to je iny kurz

autor
29. apr 2024

@lauha21 tiez som pozerala aj tu Pisovu, cize neodporucas ani jednu viac? :D

autor
30. apr 2024

@snugglingduckling ahoj, a ty si si nejaky vybrala? alebo tiez zatial len hladas ? :D

lauha21
30. apr 2024

Píšová mi príde taká uvoľnenejšia a vtipnejšia, chodim k nej na tehotenské cvičenia, nebola som u nej na kurze ale určite je tam taká istá 😃 ale s kurzom u Didekovej som bola spokojná. Cvičenia sú však s Píšovou oveľa zmysluplnejšie

cikeska
11. júl 2024

Ahojte baby, caka ma dvojdnový kurz u spominanej Marcely Pisovej. Chcem sa opytat, ci je podla vas lepsie ist s partnerom alebo bez. Treba to vopred nahlasit, tak sa neviem rozhodnut... Vase skusenosti prosim? 🙂

autor
22. júl 2024

@cikeska urcite s partnerom, ja som nakoniec bola v Gravifit a na urcitych hodinach bol aj on a teda odporucam

cikeska
23. júl 2024

nakoniec som bola bez a bola to tak ovela lepsie. V gravifit je mozno kurz robeny inou formou, ale u Marcelky to bolo vyslovene zamerane na zeny a aj sama povedala, ze sa citi komfortnejsie, ked na nu nepozeraju muzi, keďze ukazuje aj kadejake polohy atd :D