Potrebujem rady ohľadom MHD v Bratislave

5. júl 2024

ahojte mam otazky. som na hl. stanici a nevidim tu zastavku elektricky. som slepa? kde sa priblizne nachadza?

mam so sebou velky kufor. kde sa na batozinu da kupit samostatny listok? potrebujem ho vobec?

sima338
5. júl 2024

treba si dole eskalátorom, tam je zastávka električky, nie je tam, ako je autobusová

majka99999
5. júl 2024

Ked vyjdes z vlaku do tej velkej haly, kde sa predavaju listky, tak dole po par schodoch, potom dolava, su tam nalavo automaty s kavou, prejdes cez taky koridor, potom dole po eskalatoroch.

majka99999
5. júl 2024

Pre ostatnych:

autor
5. júl 2024

@majka99999 viem ze mam kupit, ale kde? daju sa kupit z automatov?

3009
5. júl 2024

V automate na zastávke električky.

vanilkovazmrzka
5. júl 2024

Elektrickova zastavka je pod stanicou - vojdes do haly, pojdes dolava po schdoch dole ktore ustia priamo na zastavku elektriciek. V automate si kupis listok, listok sa da kupit aj priamo v elektricke, naklikas si tam na automate co potrebujes a zaplatis kartou

danica2711
5. júl 2024

sorry, ale najrýchlejšie by bolo spýtať sa priamo na mieste

majka99999
5. júl 2024

Nasla si?

autor
5. júl 2024

@majka99999 ano nasla. zistila som ze ten zlavneny listok z automatu za 0,55€ plati aj na batozinu. co dava zmysel lebo je pri nom znazornena tasticka.

janai1
5. júl 2024

To už na stanici nie sú tie čiary pokreslené po zemi ze ako sa kam dostať?

tykat
5. júl 2024

@janai1 jasne ze su, ale nie kazdy si ich vsimne, ja by som navigovala prave cez tie ciary, elektricky su tusim ciernou. Ale vidim ze uz je to vyriesene.

janai1
6. júl 2024

@tykat ako sa nedá všimnúť niečo čo je po celej stanici na zemi. Nepoviem keby to boli šípky na stenách, ale nevšimnúť si niečo čo máš pod nohami?

autor
6. júl 2024

@janai1 ja sa na zem nepozeram lol
ale je pravda ze na budove hl. stanice je napisane "elektricky" a tam je vchod. mala som to rovno pod nosom. vsimla som si to az potom ako som napisala tu.

tykat
6. júl 2024

@janai1 ty vies co ja som si to tiez nevsimla hned na 1.x... Som pristahovalec, zijem tu 18rokov ale este si pamatam ako som vsetko hladala 😆.
Domaci vedia kde su elektricky tak ich ani nenapadne navigovat podla tych pasov, tiez hore pisali dolu schodmi, dolava na eskalatory.