Pôrodnica - Bratislava, Nitra, Trnava

veronika19895
30. aug 2020

Prosím Vás ktorú pôrodnicu by ste odporučili?? Som z Nitry ale bývam pri BA.

simuskaaa123
30. aug 2020

Ja som takto 11 mesiacov dozadu rodila v Ružinove a pôjdem zas ak sa podarí.. Nemôžem povedať pol zlého slova. Určite odporúčam. Akurát sestry na novorodeneckom boli totálne pizdy, ale čo sa týka pôrodu boli všetci mili, ochotní, usmiati

coochy
30. aug 2020

@veronika19895 ja som rodila v ruzinove 2 mesiace dozadu a zas ak budem tehotna budem volit ruzinov 🙂 okrem. toho by som nemala. problem rodit aj v tt... v ruzinove mam dobre skusenosti aj so sestrami z novorodeneckeho 🙂

anickaa1993
2. sep 2020

U mňa jednoznačne Antolská. Väčšinu tehotenstva som prežila v nemocnici a na rizikovom boli všetci milý, strava dobrá, všetko čo mi robili najprv so mnou konzultovali. Čo sa týka pôrodu, tak sa mi snažili najviac pomôcť, aj napriek tomu, že ja som ku koncu nespolupracovala. Jediné negatívum z celého bolo, že mi vôbec neukázali kojenie, musela som na to prísť sama. A sestra na pôrodnej sále, aj pôrodná asistentka boli dokonalé. Pre mňa tam bol pôrod zážitok a nechcela by som inde rodiť

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anickaa1993
2. sep 2020

@zuzudrnda no mne vadilo na izbe, že zjavne bola určená pre 2 osoby, všetko tam bolo po 2 kusy, len postele boli 3, tak sme sa tlačili, ale vtedy mali naozaj veľa. Na to, že som rodila 17 hodín boli na mňa naozaj milý. Strašne som si priala, aby ma odrodila Bertoldova, mala vtedy službu, ale mala niečo iné, tak ma odrodil dr. Matte, a to je jediné čo si vlastne z pôrodu nepamätám. Lebo sa mi venovala hlavne pôrodná asistentka a doktora si fakt nepamätám

myela
2. sep 2020

Ja som razbrodila v ruzinove a tento rok na antolskej v petrzalke, urcite antolsku mozem odporucit, prijemny personal bol vsade a oddelenie s nadstandardom bolo tiez dobre, ja som bola spokojna

miruska1906
3. sep 2020

@veronika19895 pre mna tiez antolska, hlaavne novorodenecke odd, sestry aj lekarky napomocne, aj vysetrenia navyse naozaj sa o deticky staraju.

pimar
9. sep 2020

@veronika19895 urcite odporucam Antolsku. Nikdy som turo nemocnicu ani len nezvazovala. Roky som vravela,ze rodit budem v Ruzinovskej. Ale v 30tt sa mi zacal skracovat krcok, skoncila som na rizikovom na Antolskej. Lezala som tam mesiac az som napokon v 36tt porodila tam akutnou sekciou kvoli syncekovej polohe KP. A som stastna, ze som skoncila nakoniec na Antolskej, ak by sa postastilo druhe babo, tak pojdem uz len sem🙂 Sestricky na rizikovom su uzasne, starostlive. Lekarky a lekari taktiez, totalne skveli(najma MUDr. Novakova, Daniš, Kovac, Dlhopolcek). Velmi profesionalni, citlivi, nasli si cas na mile slovo a usmev, empaticky pristup. Fakt to treba zdoraznit lebo vsetko toto nie je samozrejmost a ocenujem to, nakolko lezat na rizikovom nie je uplna sranda a personal to tam ozaj ulahcil a sprijemnoval. A tiez sestricky na jis po sekcii boli totalne skvele a starostlive. A pediatricky na sestonedeli parada, tie sa pre tu profesiu narodili. Jedine minus asi podpora dojceni, tomu vela nedali, skoncili sme na umelom mlieku. Ale inak odporucam🙂