Pôrodnica Bory verzus Koch

4. jan 2024

Ahojte, v juni ma caka porod, a stale sa rozhodujem kam ist rodit.
Som prvorodicka, takze nemam skusenosti s inym porodnicami.
Uvazujem len nad tymito dvoma. (v Kochu mam svoju gynekologicku)
Rodili ste tu? Vedeli by ste mi napisat preco si vybrat/nevybrat danu porodnicu?
Potesia ma realne skusenosti zien kt.tu rodili aby sa mi lahsie rozhodovalo.
Dakujem 🙂

gejb
4. jan 2024

V tých Boroch to nebude o tom ci sa pre ne rozhodneš ale ci sa ti nejakým zázrakom podarí registrovať...majú malú kapacitu pôrodov na mesiac

autor
4. jan 2024

@gejb viem, ale tak ci vobec o bory uvazovat a ci sa to oplati tam skusat dostat

gejb
4. jan 2024

Mam kamošku ktorá tam rodila dva mesiace dozadu. Veľmi chválila. Priateľ s nou bol na izbe cele 4 dní, rodila v polohe akej chcela...je tu aj skupina Porodnica Bory.

vero8812
4. jan 2024

Ahoj, ja som ako prvorodička tiež zvažovala Bory a Koch. V Boroch nemali voľné miesto, čiže vyriešili moju dilemu. Ja osobne som bola v Kochu maximálne spokojná a šla by som tam znovu. Rodila som síce sekciou, no prístup personálu a starostlivosť boli podľa mňa výborné. So všetkým mi pomohli, ukázali ako sa starať o malého, vždy mi povedali, čo mi idú robiť, aký liek podať atď. Nenatrafila som na nikoho nepríjemného. Ak by som mala ísť znovu rodiť, tak by som šla opäť do Kochu.

majlo1234
4. jan 2024

V kochu mas klasicky navstevy, v boroch moze part er nyt s tebou 24/7. To je pre mna hlavna vyhoda. A este ze je to v boroch lacnejsie.

bluemoon24
4. jan 2024

Ja jsem rodila v Kochu a znova bych nesla. Bory za meho porodu jeste nebyly otevrene, tak nemuzu porovnat. Krom toho, ze jsem se nemusela brat spoustu veci, jsem v tom nevidela zadne pozitivum.

kris_tin257
4. jan 2024

V kochovi som rodila 2x, oba pôrody boli zle, to čo sľubujú oni je ďaleko od reality ako to tam funguje... V boroch mi rodila kamarátka a veľmi si to tam chválila 😊 ja z vlastnej skúsenosti by som do kocha už určite nešla, za mňa Bory

andrejkap123
19. júl 2024

Ahoj ako si dopadla ?

autor
22. júl 2024

@andrejkap123 rodila som v Bory cca 3 tyzdne dozadu a bola som velmi spokojna 🙂 sla by som tam rodit znovu, az sa mi nechcelo ist domov po tych 3 dnoch co som tam bola😂😂

andrejkap123
23. júl 2024

Jejda to su super spravy. Gratulujem ja tiez tam za chvilu rodim 😀