Pôrodnica Bory

veron1989
7. feb 2024

Pekný deň

Prosím Vás máte niektorá skúsenosti s registráciou na Bory do pôrodnice? Ďakujem pekne

gejb
7. feb 2024

@veron1989 áno, aká je otázka? 🙂

veron1989
autor
7. feb 2024

@gejb ako je mozne sa tam vobev zaregistrovat? Lebo citam stale ze zeny nemaju sancu alebo ze nefunguje stranka a chcela by som tam ist v juli rodit. Len trosku tomu systemu nerozumiem lebo ze do necelej minuty su terminy prec 💁‍♀️

gejb
7. feb 2024

@veron1989 no je to tak bohužiaľ ze kapacita je malá, záujem obrovský. Ja som mala šťastie, zaregistrovala som sa za 20 sekúnd ešte pred pár mesiacmi. Musíš mat nastavene v chrome automatické vypĺňanie údajov a tiež mat šťastie. Lebo ten istý termin môže naraz vypĺňať kľudne aj 10 žien a ktorá to odklika na koniec ako prvá tá ho ma.
Ďalšia vec je ta, že gynekológovia ktori tam chodia k porodom a majú zároveň aj ambulanciu môžu prednostne registrovať svoje pacientky. Takže reálne v čase otvorenia registrácie nie je k dispozícii tých 200 termínov.

gejb
7. feb 2024

@veron1989 Podľa mňa sa tie termíny minú nie ze za minútu ale za par sekúnd

veron1989
autor
7. feb 2024

@gejb ďakujem pekne za info 🙂

quinzinka
9. feb 2024

Ahojte, viete mi prosim povedať kde konkrétne sa objaví online registrácia a kedy? Tiež ma čaká začiatkom júla pôrod a skúsila by som štastie.

gejb
9. feb 2024

@quinzinka zverejňujú to len na Facebooku a instagrame. Svoj vlastný web neaktualizuju,tam ani nehľadaj.