Poraďte pôrodníka na Antolskej

brixa
4. feb 2022

Dobry vecer mamicky,

sice mam termin porodu az v auguste, poprosim o vase skusenosti s porodnikmi, ci si zazmluvnit-nezazmluvnit lekara, ak ano referencie .

Dakujem za vas cas a ochotu

denden77
4. feb 2022

@brixa ja som tam rodila 9/2020 a v podstate mi ani nenapadlo zazmluvnovat 😁 na 99% ma odrodila jedna pefektna porodna asistentka.. Dr. len obcas pichla hlavu do dveri, ci je vsetko ok 😊
PS: Gabika, ak si to nahodou precitate, napiste mi.. dlzim Vam poldeci 🙏🤣🤣🤣

andrea_prestastna
4. feb 2022

@brixa ja uvazujem nad Dr Danisom , rodil mi MA a je to citlivy doktor, aj k nemu chodim do poradne

mishkamishka
4. feb 2022

ja som rodila s dr. Danišom, spokojnost, odporúčam.

zooeynka
4. feb 2022

@brixa Dlhopolcek

andrea_prestastna
4. feb 2022

@mishkamishka prosim staci ked to poviem pri prvej poradni v nemocke? Cena je 300$?

ajja22
4. feb 2022

@brixa ja som rodila na Antolskej v júli 2021, bez zazmluvnenia a super, väčšinu času bola pri mne PA, pravidelne na kontrolu chodil sám primár a nakoniec ma odrodil Dr. Matta a nič lepšie sa mi nemohlo stať 🙂 úžasný prístup, nakoľko som rodila takmer 12 hodín, už som veľmi nespolupracovala od únavy a bolesti, on všetko s kľudom, snažil sa mi veľmi pomôcť 🙂 po pôrode prišiel dokonca každý deň na kontrolu, či som ok 🙂

mishkamishka
4. feb 2022

@andrea_prestastna no, ja ked som rodila, este on nemohol uzatvarat zmluvy, lebo nebol atestovaný. ja som však chcela jeho, lebo mi ho dporúčala Dr. Maľová, ktorá ho zaúčala. Takže sme mali ústnu dohodu.

rebekamarcusko
4. feb 2022

Pri prvom ma rodil Danis a bola som spokojna,no nevol zazmluvneny mal akurat sluzbu a este tam s nim bol Dlhopolcek. Obaja uzasni lekari. Pri mladsich synoch som si zazmluvnila dr.Dubcakovu. maximalna spokojnost ❤

mishkamishka
4. feb 2022

@andrea_prestastna ak k nemu chodíš do poradne, proste mu povedz, že by si chcela rodit s ním a čo pre to treba urobit.

andrea_prestastna
4. feb 2022

@mishkamishka stvrok idem do nemocky tak sa tam dohodnem, dakujem

jankarec
4. feb 2022

@rebekamarcusko aj ja som s nou teraz v septembri rodila, uzasna zena☺

bublinka1426
4. feb 2022

Danis a Dlhopolcek, su super a velmi empaticky. aspon co si pamatam

weronka31
4. feb 2022

Ja som zazmluvnila Dlhopolceka, maximaaalne superny bol! Nelutujem ani jeden cent! Ale toho treba oslovit skor. Ja som mala termin v septembri a pisala som mu uz v juli

lienka.7
4. feb 2022

@brixa ono odborníci sú tam asi všetci... záleží co komu vyhovuje. Ja som pri prvom pôrode mala zazmluvnene, pri druhom nie (korona) a rodil ma teda lekar co mal sluzbu. Pri prvom ani som nevedela ze som porodila, vo všetkom mi pomahal (ako tlačiť, dýchať a pod.) pri druhom katastrofa...

krempla100
5. feb 2022

Rodila som tam v máji 2021 a chcela som si zazmluvnit Daniša ale neurobila som a môžem povedať že pôrodné asistentky sú úplne úžasné milé podporujú ale ak by ste mali záujem tak pán dr. Danis je super a Dlhopolcek je úplne super človiečik takže je to na vás

leuska024
2. mar 2022

@weronka31 a kde si mu pisala prosim ?

sonnenshein
2. mar 2022

Starsie 2 deti s Dr. Malovou, ktora uz tam ale nerobi, najmladsie s Dr. Dlhopolcekom, a tiez som mala Gabiku ako PA. Absolutne odporucam, aj ked ja som na Antolskej nemala inu ako skvelu skusenost s kazdym lekarom.

weronka31
2. mar 2022

@leuska024 www.prvazenska.sk pozri kontakt 🙂